Skin care. Applying of the Transparent varnish.

Oje sürmek kimi zaman dertli ve zahmetli bir iştir. Bu işin en doğru olan zamanda yapmalı ve bunun için özel vakit ayırmalısınız. Oje sürme konusunda yaptığınız 5 hatayı sizler için listeledik.

5. Evden Çıkarken Ojenizi Sürmeyin

Oje ile İlgili Yapmamanız Gereken 5 Şey (4)

Oje sürmek itina ister. Bakımlı ve hoş tırnaklara sahip olmak her kadının isteğidir. Eğer sürekli olarak tırnaklarınıza bakım yapıyor, oje sürmeden dışarı çıkmıyorsanız ojenizi akşamları sürün. Acelece oje sürüp evden çıkmaya çalışmayın, tırnaklarınız berbat görünecektir.

4. Tırnaklarınızı Temizlemeden Oje Sürmeyin

Oje ile İlgili Yapmamanız Gereken 5 Şey (1)

Kırmızı ojeyi silip bordo oje süreceksiniz belki tamamen eski ojeyi sürmenize gerek yoktur fakat eğer kırmızı ojeyi silip açık renk bir oje sürecekseniz özenli davranmakta fayda var. Çünkü sürdüğünüz oje oldukça kötü görünecektir.

3. Tırnaklarınızı Dinlendirin

Oje ile İlgili Yapmamanız Gereken 5 Şey (5)

Eğer oje sürmeden evden çıkmam diyorsanız, evdek aldığınız zamanlar mutlaka ojesiz olmaya özen gösterin. Çünkü tırnaklarınız hava almaz ve sararır. Açık renk oje sürmek sarı tırnaklarla imkansızdır.

2. Doğru Tırnak Şekli ve Ojeyi Seçin

Oje ile İlgili Yapmamanız Gereken 5 Şey (3)

Eğer tırnaklarınız doğru şekilde değilse oje sürmeyin. Mesela küt tırnağa en çok yakışa açık renkli ojelerdir. Birde küt tırnakların kenarlarına oje sürülmez tırnaklarınız kötü görünüyor. Tırnak yapınıza en uygun oje stilini uygulayın ve tırnağınıza yakışan oje rengini belirleyin.

1. Silinen Ojeler

Oje ile İlgili Yapmamanız Gereken 5 Şey

Ojenizi sürekli değiştirin. Aynı renk olsa bile bir oje tırnakta maksimum 3 gün kalmalı. Soyulan ojeler sizin özensiz birisi olduğunuz izlemini verecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here