Oje yıllardır kullanılan bir kozmetik ürünüdür. Bu ürün zaman içinde gelişmiş, mat oje, parlak oje, yarı mat oje ve desenli oje gibi yenilikleriyle moda akımı olmaya başlamıştır. Oje kullanan kadınlar bu oje stillerinden birini daha çok tercih eder. Kırmızı oje tutkunu veya beyaz mat oje seven kadınlar gibi… Peki ojelerin kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Eğer bir oje stilini veya rengini sürekli tercih ediyorsanız işte sizin kişiliğinizin cevabı.

Kırmızı Oje

Oje Testi ile Kişiliğini Ortaya Koy 01

Kırmızı oje süren kadınlar hırslıdır. Tutkuludur. Onların sahip olduklarını paylaşmak istemezler. Gösterişi sevmiyorum deseler bile güzel giyinmeyi, güzel yerlere gitmeyi severler. Eşlerini özenle seçerler. Flört konusunda tutucu değillerdir.

Pembe Oje

Oje Testi ile Kişiliğini Ortaya Koy 05

Hiç büyümemiş, sevgi dolu bir kişiliğe sahiptirler. Her şeye pozitif yaklaşırlar. İnsanları kırmaktan çekinirler. Alışveriş konusunda tutumlu değillerdir. Sevgi onlar için en önemli şeydir. Uç yaşarlar, arkadaş canlısıdırlar.

Beyaz Oje

Oje Testi ile Kişiliğini Ortaya Koy 11

Genellikle içine kapanıktır. Bulundukları ortamlarda hemen konuşmazlar. Sürekli bakımlıdırlar. Onlar için güzel ve zeki olmak yeterlidir. Başarıyı severler. Beyaz oje tutkunu kadınlar zor eş seçerler. Sürekli titizlik içerisindedirler.

Sarı Oje

Oje Testi ile Kişiliğini Ortaya Koy 04

Sarı oje seven kadınlar ilgi çekici ve alımlıdır. Genellikle spor giyimi tercih ederler. Tırnaklarını uzun tutmaktan hoşlanırlar. Kızdıklarında tehlikeli olurlar.

Mor Oje

Oje Testi ile Kişiliğini Ortaya Koy 09

Mor oje kadınları sert bakışlıdır. Tüm ortamlara uyum sağlayabilir. Yıllar süren bir ilişki onlar için sorun değildir. Evlenmek ve çocuk sahibi olmak en büyük hayalleridir.

Turuncu Oje

Oje Testi ile Kişiliğini Ortaya Koy 10

Sıcakkanlı ve dost canlısı insanlardır. Turuncu oje seven ve kullanan kadın kimseye zarar veremez ama kendisine verebilir. Biraz melankolik olabilirler.

Desenli Oje

Oje Testi ile Kişiliğini Ortaya Koy 08

Desenli oje seven kadınların en büyük özelliği ben merkezli olmalarıdır. Her şeyi onlar yaparlar, en iyi onlar çalışırlar ve hakkettiklerini hiç bir zaman alamazlar. Aslında bu egolarından kaynaklanır. İlişkilerinde çok sadıktırlar.

Yeşil Oje

Oje Testi ile Kişiliğini Ortaya Koy 06

Özgürlüğüne düşkün espirili kadınlardır. Erkeklerin neyden hoşlandığını iyi bilirler.

Siyah Oje

Oje Testi ile Kişiliğini Ortaya Koy 07

Her an patlayacak gibidirler. Sinirlerini belli etmezler fakat çabuk kızarlar. Kavga etmekte hata edilen bir kadın tipidir. Çünkü her zaman haklı çıkacaklardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here