Oje çoğu kızın vazgeçemediği bir tutku ve aslında moralimizi arttıran bir şey. Ellerimize bakıyoruz, rengarenk! Emin olun bu moral seviyemizi artırıyor. Nerden mi biliyorum? Bir araştırma yapılmış. Bir hastanede yatan kanserli kız çocuklarına oje sürüldüğü zaman kızların daha mutlu oldukları gözlemlenmiş. Ve biliyorsunuz ki kanser için moral her şeydir.

Bu buruk, güzel araştırma sonucundan sonra asıl habere geleyim.

O.P.I markasını hiç duydunuz mu? Ben sadece ojelerini ve tırnak bakımındaki ürünlerini biliyorum. Birkaç defa kullanmışlığım var, fena değil. Ama bildiğim kadarıyla Türkiye’de satışı yok. Ama ille de alıcam, sürücem derseniz GittiGidiyor ‘dan alabilirsiniz. Ama tahmin edersiniz ki fiyatlar burada alıştığımız ojelere nazaran biraz daha pahalı.

Geniş bir renk skalasına sahip bu marka bu sene Gwen Stefani ile anlaşmış ve Gwen Stefani koleksiyonunu çıkarmış bile.

Toplamda 6 renk bulunan koleksiyonda çok da değişiklik yok gibi. Sadece kapak tasarımları değişmiş. Alıştığımız, bildiğimiz renkler. Set halinde de satılıyor.

Gwen Stefani’yi tanımayanlar için de kısa bir bilgi verelim. Kendisi 44 yaşında bir pop-rock müzik sanatçısı. Oyunculuk da yapmış zamanında, izlemedim. Moda tasarımcısı da olduğu söyleniyor ama modaya dair bir haberini duymadım bugüne kadar. Belki cahilim, belki kendisi öne çıkmamıştır.

Bir aralar Madonna’ya benzerliğiyle dikkat çekiyordu. Ama şu an kendine daha özgün bir tarz yaratmış gibi ve bence Madonna’dan çok daha sevimli bir kadın! Bunun şarkılarını hiç dinlemedim, tip açısından konuşuyorum sadece.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here