Oje sürmek sevilen bir terapi olmasına rağmen ne yazık ki kurumasını beklemek öyle değil. Çoğu kadın için bir azaba dönüşen bu süre bazen mutlu sonla sonlanırken bazen ojedeki saç ve yorgan izleri bazense hafif bir parmak iziyle sonuçlanıyor. Ojedeki ufacık bozulma bile kadınları sinir etmeye yetiyor da artıyor bile.

ojelerinizi hizla kurutacak 3 yontem 05

Ojeyi daha hızlı kurutmak için bazı yöntemler yok değil. Bu yöntemler ve ürünler kadınların ruh sağlığı düşünülerek yapılmış olup çoğu gerçekten de işe yaramaktadır. Bugün size ojelerinizi hızlı bir şekilde kurutacak 3 yöntemden bahsedeceğiz.

ojelerinizi hizla kurutacak 3 yontem 04

3.Elleri soğuk suya daldırın.

Oje sürdükten sonra tırnaklarınızı buz gibi soğuk suya daldırırsanız soğuğun etkisiyle ojeleriniz çok daha hızlı kuruyacaktır. Elinizin altında yaz kış soğuk su bulunduranlardansanız bu yöntem sizin için kullanışlı olacaktır.

ojelerinizi hizla kurutacak 3 yontem 06

Bu yöntemin dezavantajı ise ojelerin kalıcılığını azaltması. Ama her gün ojelerinizi tazeleyen biriyseniz bu sizin için sorun olmayacaktır.

ojelerinizi hizla kurutacak 3 yontem 01

2.Oje kurutucu sprey kullanın.

Oje kurutmaya yönelik piyasada birçok sprey bulabilirsiniz. Bunlar da içinde barındırdığı maddelerle ojenin daha kolay kurumasını sağlıyorlar. Bu ürünlerin tek dezavantajı ise sürdüğünüz ojenin formunu bozması. Ojeyi sürdükten sonra spreyi sıktığınız zaman ojede ister istemez dalgalanmalar, baloncuklar meydana gelebiliyor. Bana göre bir spreye para vereceğinize ellerinizi soğuk suya sokarak kurutma işlemini halledebilirsiniz.

ojelerinizi hizla kurutacak 3 yontem 07

1.Oje kurutucu damla kullanın.

Dezavantajsız hatta çok avatajlı bir yöntem ise kesinlikle oje kurutucu damlalar. Bunların çoğu oje formunda oluyor ve ojenin üzerine sürüldüğü için aynı zamanda ojenin kalıcılığını arttırıyorlar. Eğer sürüş anında biraz dikkatli olursanız hiçbir sorun çıkmayacaktır.Bu alanda ürün tavsiyesi vermem gerekirse sadece Watsonlarda satılan NYC markasının Turbo Top Coat ürününü önerebilirim. Ama çok çabuk bitiyor mağazalarda haberiniz olsun. Bence ürün sevkiyatının yapıldığı günü öğrenin ve mağazanın kapısında yatın!

ojelerinizi hizla kurutacak 3 yontem 03

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here