Yediği içtiği ayrı gitmeyen örnek çiftlerin kıyafetlerinden, kullandıkları eşyalara kadar hemen her şeyin farklı olma ihtimali yüzde kaçtır sizce? 🙂 2016 yılında da sevgili kombinleri kendisini gösterecek gibi gözüküyor. Sizi tamamlayan ve size aşka hatırlatan sevgilinizle ortak paydada buluşmak ( bu kıyafet ya da aksesuar olsun hiç fark etmez ) sizi fazlasıyla mutlu ediyorsa birbirinden özel sevgili kombinlerimizle tanıştırmadan sizi bırakmayız. Sevgililer günü hediyeleri arıyorsanız işte size fırsat! Sevgililer gününde sevgilinizle giyeceğiniz en özel kombininiz sayesinde sevgilinize de unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz. Herkesin parmakla gösterdiği çiftlerden olmayı kim istemez ki! Bu kombinler sayesinde mükemmel çift olmanıza gerek kalmadan tüm gözler üzerinizde olacak.

Romantik Sevgililere Özel Giyim Kombinleri

Çiftlere Özel Gömlek Kombinleri

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-1Artık sevgilinizin gömleklerini giymenize gerek kalmayacak çünkü bu şık sevgili gömlekleri ile herkes kendi gömleğini sahiplenecek. Dilediğiniz renk ve modelde seçebileceğiniz bu gömlekler sayesinde hem aşkınıza hem de modaya sahip çıkacaksınız.

 

Çiftlere Özel Tişört Kombinleri

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-2

Giyeceğiniz tişörtlerde bile romantikliğinizden ödün vermek istiyorsanız aşıklara özel olarak tasarlanmış bu sevgili tişörtlerini görmeden geçmeyin!

 

Çiftlere Özel Sweatshirt Kombinleri

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-3

Soğuk havalara hem kalbinizdeki aşkın hem de giyeceğiniz sweatshirtün sıcaklığıyla karşı koymaya ne dersiniz? Kişiye özel olarak hazırlanan sweatshirtlerinde yer aldığı bu modeller aşıkların vazgeçilmezi olmaya geliyor.

Çiftlere Özel Kazak Kombinleri

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-4

Görenlerin sizin direkt sevgili olduğunuzu anlamalarını istiyorsanız bu kazakları çok seveceğinizden eminiz. Unisex modellerle en şık kazaklar aşık çiftlerin gündemine oturacak gibi gözüküyor.

 

Çiftlere Özel Eşofman Kombinleri

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-5

Herkes arkanızdan “ne kadar uyumlu bir çift” diye konuşadursun, siz uyumunuzda eşofmanlarınızdan bile ödün vermeyin.

Çiftlere Özel Ayakkabı Kombinleri

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-6

Aynı zevklere sahip çiftler için düşünülmüş bu sevgili ayakkabıları sizce de çok şık değil mi? Siz de uyum konusunda sevgilinizle ilk adımı ayakkabılarınızla atabilirsiniz.

Romantik Sevgililere Özel Aksesuar Kombinleri 

Çiftlere Özel Anahtarlık Kombinleri 

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-7

Sevgilinize “seninle aynı evin kapısını açmak istiyorum” demek hiç bu kadar romantik olmamıştı! Çiftlere özel olarak hazırlanan bu anahtarlıklar, onların yan yana olmadıkları zaman ne kadar eksik hissettiklerini çok güzel bir şekilde gözler önüne seriyor.

 

Çiftlere Özel Çakmak Kombinleri 

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-8

Sevdiği kişi tarafından sıklıkla düşünülmeyi kim istemez ki! Siz de sevgilinize, kullandıkça ona aşkınızı hatırlatacak bir sürpriz yapmak isterseniz, aşıklara özel olarak tasarlanan bu çakmaklardan işe başlayabilirsiniz.

 

Çiftlere Özel Saat Kombinleri 

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-9

Saat takmadığı zaman kendisini hep eksik hisseden sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Farklı renk ve tasarımları bulunan sevgili saatleri, çiftlerin mutluluğuna mutluluk katmaya devam ediyor.

 

Çiftlere Özel Yüzük Kombinleri 

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-10

En anlamlı aksesuarın yüzük olduğunu düşünenler ve klasiklerden vazgeçemeyenlerden misiniz? Şıklığı ve zarifliğiyle herkesi büyüleyen bu çift yüzüklerini yakından da görmelisiniz.

 

Çiftlere Özel Kupa Bardak Kombinleri 

ornek-ciftler-icin-romantik-sevgili-kombinleri-11

Sevgilinizle yaptığınız çay sohbetlerinin sizdeki yeri bambaşkaysa, sohbetlerinize aşk dolu bu kupa bardaklar sayesinde daha da romantizm katabilirsiniz.

İlgili Yazı: Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here