Kışın en vazgeçilmez parçaları kuşkusuz ki kazaktır. Farklı modellerde farklı kazak modelleri ile günü kurtarabilir, rahat ve şık bir kombin elde edebilirsiniz. Pantolon kazak ve etek kazak kombinleri yapmak oldukça avantajlıdır. Bir çok kazak ütü istemediği içinde pratik bir seçenektir. Gelin detaylı olarak pantolon kazak kombinleri ile etek kazak kombinlerini yakından inceleyelim.

Etek Kazak Kombinleri

Etek kazak kombinleri yaparken yaparken dikkat etmeniz gereken nokta kazağın formudur. İnce kaşmir bir kazak ile tüm kombinleri elde edebilirsiniz.

Balıkçı yaka kazaklar ile farklı kombinler elde edebilirsiniz. Hatta bu kazak modelini bir etek ile kombin ederek davetlere katılabilirsiniz.

Siyah kazaklar her daim kurtarıcıdır.

Deri etek kombinleri için ince bir kazak kullanabilirsiniz. Dilerseniz spor ayakkabı ile dilerseniz stiletto ile kombini tamamlayabilirsiniz. Stiletto kombinleri arasında en sık kullanılan modeller arasında deri etekler de yer almaktadır.

Hayatımıza tekrar girdiği günden beri en çok kullanılan etek formu olan pileli eteklerde kazaklar ile kombin edilebilir. Etek kazak kombinleri arasında en sade duran modellerden bir tanesidir.

Mini etekleri de kazaklar ile kombin edebilirsiniz.

Kalem etekler için uygun renkte bir kazak seçebilirsiniz.

Kalem etek kombinleri için farklı bir alternatif.

Pantolon Kazak Kombinleri

Özellikle ofis yaşamında rahatlıkla kombin edilebilecek parçalar arasında yer alan kazak ve pantolon kombinleri için zorlanmadan kısa sürede kombin oluşturabilirsiniz.

Farklı pantolon kesimlerini kullanabilirsiniz.

Balıkçı yaka kazakları yırtık pantolonlar ile kombin edebilirsiniz.

Kazak ve pantolon kombinini stilettolar ile tamamlayabilirsiniz.

Günlük yaşamda en çok kullanılan bu ikili için farklı tarzlar oluşturabilirsiniz.

Kışın beyaz bir pantolon giymek istiyorsanız açık tonlarda bol bir kazak ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Siyah kazak her kadının dolabında bulunması gerek parçadır. Siyah kazağı bütün pantolonlar ile tamamlayabilirsiniz.

Kırmızı bisiklet yaka kazaklar ile harika pantolon kazak kombinleri yapabilirsiniz.

Son olarak: spor kıyafetler ile kombin yapabileceğiniz bir kazağı farklı etek modelleri ile de kombin edebilirsiniz. Kazaklar hem etek hem de pantolonlar için iyi bir kombin tamamlayıcısıdır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here