Zamane şartlarında hayat çok pahalı. Özellikle 50 lira gibi küçük olmayan fakat büyük de olmayan bir meblağ ucundan yemeye başladığınız an yaklaşık 1 saat içerisinde kendini imha edebiliyor. Dolayısıyla artık gördüğümüz birkaç kuruşu dahi bir yerlere saklasak, cüzdanımızdan kaçırsak kârdır. Ancak para saklamak için bilinen yerlere güvenmiyorsanız sizler için dahiyane deliklerimiz var! Hırsızın kralı girsin evinize yanından geçer fakat ruhu duymaz.

Çoraplarınızı kurutmak için kullandığınız bu askılık paralarınızı saklamak için en uygun deliklerden biri olabilir. Kimin aklına gelir ki bu önemsiz nesnenin içinde para olabileceği?

Filmlerde şu minik ayıcığı hep karnı yarılıp içine uyuşturucu madde konulurken gördük ancak artık paralarınızı saklamak için uygun yerlerden biri de olabilir. Eve giren hırsız da eğer o filmleri izleyen birisiyse ayıcığınızın karnını yarar belki ama papyonuna bakmak aklına gelmez.

Aslında çok dahiyane bir delik ama eve hırsız girse muhtemelen bilgisayarı komple götürür.

Özellikle bozuk abajura sahip olanlar için mükemmel bir delik! Hangi hırsızın aklına gelecek de sökecek ampulü de içine bakacak? Yok artık!

Dolapların içine bakılır ancak menteşeler? Hiç sanmıyorum!

Paralarınızın bulunmamasını istiyorsanız şayet böyle önemsiz nesneleri kullanmanız en akıllıcası.

Parayı sadece evde değil, plajda da saklamak için müthiş bir yöntem.

Aynı şekilde diğer yiyecek kutularını da kullanabilirsiniz.

Gerçi çiçeklere çok önem veren Türk kadınları bu deliği çoktan hırsızlara belli etti bile.

Priz üzerine asılan süsleri saçma mı buluyorsunuz? Bir daha düşünün derim!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here