Yazın cıvıl cıvıl havasını tırnaklarınıza Pastel ojeleriyle taşımaya ne dersiniz? Pastel, başarılı bir Türk markası ve özellikle ojeleriyle öne çıkıyor. İnanılmaz derecede geniş renk skalasına sahip ojelerinde bulamayacağınız renk yok diyebiliriz. Biz de bu geniş renk skalasından sizler için yaza en uygun 10 oje rengini seçtik.

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 11

Tekrar hatırlatmakta fayda var, Pastel ojelerinde zararlı madde yok, sadece 2,86 TL’lik bir fiyata sahipler, aynı zamanda birçok kişisel bakım marketinde ve parfümerilerde bulunabiliyorlar. Üstelik Türkiye’nin her yerine gönderim yapan online alışveriş siteleri de var. Size de sadece bu yaz için aşağıdaki ojelerden birini seçmek kalıyor. Keyifli okumalar!

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 12

61 Numara

İçerisinde çok incecik ışıltılar olan açık bir pembe rengi. Yaz-kış pembeden vazgeçemeyenler için açı tonlu harika bir pembe tercihi olduğunu söyleyebilirim. Aceleniz olduğunda tek kat bile sürüp dışarı çıkabileceğiniz, elleri bakımlı göstermesi açısından kesinlikle tavsiye ettiğimi söyleyebilirim.

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 03

103 Numara

Bu hafif sedefli ojenin bronz ellerinizde harika duracağına dair şüpheniz olmasın! Kırık beyaz ve pembe arasında bir renge sahip olan 103 numarayı sıcak havalarda tırnağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 07

145 Numara

Mint yeşili ile  turkuaz arasında bir renk olduğunu söyleyebilirim. Ama turkuaz biraz daha ağır basıyor. Yaz için ideal bir oje rengi olduğunu söylemek mümkün. Özellikle normal zamanlarda bu tür renklerden kaçınan biriyseniz yaz mevsimini bu renkteki ojeleri sürüp sürüştürerek harcayabilirsiniz.

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 10

108 Numara

Şişesinde sıradan bir turuncu gibi dursa da tırnaklara sürüldüğünde harika bir turuncu-mercan rengi karışımına dönen bu oje yaz ayları için en ideal ojelerden biri olabilir. Capcanlı bir renge sahip ve bronz ellerde de, bir türlü bronzlaşamayan beyaz peynir ellerde de harika duracaktır.

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 08

100 Numara

Yaz ojelerinden bahsederken bir tane mint yeşiline yer vememek olur mu? Elbette ki olmaz! Pastel geniş mi geniş renk skalasına 100 numara ile harika bir mint yeşili eklemiş. Maviyi de andıran canlı tonuyla yaz aylarının vazgeçilmezi olacak.

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 02

143 Numara

Sarı oje sürmem diyenlerden misiniz? Bence 308 numarayı görmeden buna karar vermemelisiniz. Sarının harika bir tonunu şişenin içine depoladıkları bu harika oje de sizleri Pastel’in geniş renk skalasında bekliyor. Bu oje sayesinde güneş tırnaklarınızı kıskanacak!

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 09

09 Numara

Bu senenin moda olan oje renklerinden biri de bebek mavisi. Mavinin en güzel tonlarından biri olan bebek mavisi hem beyaz elleri hem de bronz elleri harika bir şekilde tamamlıyor ve önümüzdeki yazlarda da en moda renklerden biri olacak gibi görünüyor. Pastel’in geniş oje koleksiyonu arasında da elbette bu moda renge de rastlıyoruz.

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 02

68 Numara

Yeşille mavi arasında harika bir renk olduğunu söyleyebilirim. Mavi, yeşil gibi renklerin açık tonlarını tırnaklarında kullanmaya çekinen hanımlar için en ideal renklerden biri. Koyu olması sebebiyle hem yaza uyumunuzu sağlayacak hem de sizi çok çekici tırnaklara kavuşturacak. Mükemmel bir ton için iki kat sürünüz.

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 04

 

83 Numara

Yeşil rengi tırnaklarınızda sevmiyorsanız bir daha düşünün. Çünkü bu yeşil, yeşilin en güzel tonlarından biri olabilir. Markanın adı gibi pastel, yumuşacık bir tona sahip olan bu tonu yeşil-mavi ojelerden vazgeçemeyen biriyseniz kesinlikle koleksiyonunuza katmalısınız.

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 05

 

04 Numara

Bembeyaz bir oje. Bronz ellerle harika bir uyum yakalayacak bu beyaz oje, diğer beyazlardan çok farklı. Capcanlı bir rengi var ve 2 katta tam beyaz rengini alabiliyorsunuz. Beyaz rengi yakalamak için 4-5 kat sürme tedirginliğine yakalanmadan kullanabileceğiniz piyasadaki en kaliteli beyaz ojelerden biri.

pastelden yazi yansitan 10 oje rengi 01

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here