Pembe saç modelleri çok iddialı olmakla beraber doğru tonu yakaladığınızda çok sevimli ve hoş gözükebilir. Pembe saç rengi çok cesaret isteyen bir renktir. En ilginç saç renklerinden biri olan pembe saç rengini yüzünüze yakıştırdığınız durumda çok hoş gözükebilirsiniz.
Açık pembe saç rengini elde etmek için açıcı kullanmak gerekir. Ayrıca dönüşü zor olan bu renk için iyi düşünmelisiniz. Karar verdikten sonra bir uzmana saçlarınızı boyatabilirsiniz.
Eğer çok cesaretiniz yoksa saçlarınızın uçlarına pembe balyaj yaptırabilirsiniz. Emin olunca komple saçlarınızı pembeye boyatabilirsiniz.
Bu saç rengi çok fazla bakım isteyen renklerdendir. Bakım yaptırmak için vakti olan bayanlar bu renkten vazgeçmesin. İlerleyen yaşlarda pembe rengi boyatmak biraz zor olacağından gençliğinizin verdiği cesaretten faydalanın.
Doğru makyaj ile bu saç rengini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Renkli saçlar son yılların en moda saç renklerinden

Pembe Saç

Pembe saç geçmişe göre günümüzde kullanılmaktadır. Hemde geçici boyalar sayesinde isteyenler kısa süreliğine renkli saça sahip olabilirler.

Renkli saç için boya alternatifleri

Renkli saçlar için bir çok alternatif boyama yöntemi bulunmaktadır. Bunlar: geçici boyalar, saç tebeşirleri, günlük sprey boyalar olmak üzere üç sınıfa ayrılır. Bu saç rengi için bu üç alternatiften birini tercih edebilirsiniz.

Pembe Saç

Saç boyası renkleri

Saç boyası renkleri arasında pembe saç ön plana çıkmaktadır. Özellikle değişimi seven kadınların tercih edeceği bu rengi evde veya kuaförde uygulayabilirsiniz.

Pembe Saç

Evde saç boyama

Evde saç boyama yapmadan önce saçlarınızın tonu oldukça önemlidir. Açık sarı renk saça sahipseniz görselde ki rengi elde edebilirsiniz.

Pembe Saç

Pembe Ombre Modeli

Pembe ombre modeli için saçlarınıza aralıklarla işlem uygulamanız önemli. Saçı yıpratmadan yavaş yavaş bu renge sahip olabilirsiniz.

Pembe Saç

Pembe Saç Kim Yakışır?

Pembe saç beyaz ve buğday tenli kadınlara yakışır. Hatta esmer kadınlara da yakışacak bu rengi esmer olanlar biraz daha koyu tonlarda tercih edebilir. Öncelikle bu saç rengini taşımak için tarzınız ile uyum sağlıyor olması önemlidir.

Pembe Saç Modelleri

Saçlarınıza yeni bir renk kazandırmak istiyorsanız galerimizi inceleyebilir kesin kararı böylelikle verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here