Şimdi gelin sizinle hem eğlenceli hem de kullanışlı el yapımı organizer nasıl yapılır hepbirlikte öğrenelim. Eskiyen eşyaların nasıl işe yaradıklarını, işe yararken ne kadar güzel bir görüntüye sahip olduklarını gördüğünüzde, eskimiş eşyalarınıza daha farklı bir gözle bakacaksınız. Sadece ufak tefek eklemeler ve boyalarla evinize farklı bir hava katacak, isterseniz yaptığınız el yapımı organizer modellerini sevdiklerinize hediye edebileceksiniz. Şimdi koltuğunuza yaslanın ve yazıyı rahat bir şekilde incelemeye başlayın. Çünkü yazıyı okumanız bittiği zaman kendinizi organizer işine adayacak ve çok yorulacaksınız.

El Yapımı Takı Organizerleri

Askıdan Yapılan Takı Organizerleri

İki eski eşyayı tek bir yeni eşya yapabileceğinizi söylesek mutlu olmaz mısınız? İşinizi gücünüzü bırakarak bu organizeri yapmaya kendinizi adamaz mısınız? Adarsınız! Şimdi size bu organizeri hangi malzemelerle ve nasıl yapacağınızı anlatalım. Bir askıyı alinize alarak sadece askının alt kısmını çıkarıyorsunuz. Köylülerin tırmık dediği aletin uç kısmını da kullanarak, kaynak yardımıyla ikisini birbirine kaynaştırıyorsunuz. Alın size harika bir takı organizeri.

Çerçeveden Yapılan Takı Organizerleri

Eski bir tablo ve artık kullanacak kadar değerli bulmuyorsunuz. O halde onu çöpe atmayı düşünmeden önce içerisindeki resmi çıkararak ve küpelerinizi takabileceğiniz bir yüzey hazırlayarak bu tabloyla birleştirmeye ne dersiniz? Tablonun kenarları boyayacağınız renkte size kalmış tabi. Harika bir görüntüye ve kullanışlı bir takı organizerine sahip olmanız işte bu kadar kolay.

Çekmece ve Askıdan Yapılan Takı Organizerleri

Üzerinde hiçbir işlem yapmadan göze güzel görünen bir askılığı alabilir, şallarınız için mükemmel bir organizere çevirebilirsiniz. Ya da eski bir çekmecenin kenarlarına çengeller geçirerek harika bir takı organizeri elde edebilirsiniz. Üstelik görüntü de harika olacak.

Duvara Asılabilecek Organizerler

Eskiyen Kova, Raf Organizerler

Eski bir kovadan gazetelik, eski bir çekmeceden havluluk! Orijinal olduğu kadar çok kullanışlı fikirler değil mi? El becerilerinizi kullanarak evinize mükemmel dokunuşlarla harika dekoratif eşyalar hazırlayacaksınız.

Yuvarlak Halkalardan Oluşan Organizerler

Yuvarlak kutuları duvarınız için harika bir organizere çevirmeye ne dersiniz? Banyonuza yaptığınız takdirde şık bir havluluk, çıkış kapısına doğru yaptığınız zaman mükemmel bir görüntüye sahip olan çantalık. Çok farklı ve kullanışlı bir seçenek değil mi?

Ayakkabı Organizerleri

Yuvarlak Halkalardan Oluşan Ayakkabı Organizerleri


Silindir şeklindeki kutuları üst üste koyarak güzel bir ayakkabılık yapabileceğinizi söylesek hemen bize “nasıl?” dersiniz değil mi? Fotoğrafta göründüğü kadar kolay aslında. Üst üste silindileri koyarak daha doğrusu birbirine yapıştırarak. Hem şık bir görüntüye, hem mükemmel bir organizere sahip olmak elinizde olan silindirlerin sayısıyla doğru orantılı. Denemek için daha ne bekliyorsunuz.

Kasadan Yapılan Ayakkabı Organizerleri

Manavlardan kolaylıkla bulabileceğiniz kasaları kendiniz için harika ayakkabılıklara çevirerek, ne kadar yaratıcı, yetenekli olduğunuzu evinize gelen tüm misafirlerinize kanıtlayacaksınız. Hem de evinizde eşyalarınızı koymak için daha fazla yer açılacak.

Askılardan Yapılan Ayakkabı Organizerleri

Askılıkları her zaman elbise için kullanmayız. Bazen ayakkabılığınızda daha fazla yer açmak içinde kullanırız. Böyle bir şeyi daha önce hiç düşünmememiş miydiniz? Artık düşünmeye ve dolabınızın içini düzenlemeye başlamalısınız. Bu yöntem sayesinde yaptığınız yer tasarrufu ile kendinizle gurur duyacaksınız.

İlginç Ayakkabı Organizerleri

Duvarınıza topuklu ayakkabılarınızın toğukları kadar bir şerit çakarak veya botlarınıza yer ayarlamak için tahtalardan fotoğrafını gördüğünüz gibi bir ayakkabılığa imza atabilir, farklı düşünce tarzınızla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Yer tasarrufu konusunda bu gördükleriniz sizi oldukça geliştirecek, evinizin aslında ne kadar geniş olduğunu düşünmeye başlayacaksınız.

Tesisat Borusundan Yapılan Organizerler

Çocuklar için Yapılan Sandalyeler

Eskiyen tesisat borularıyla çocuklarınız için harika sandalyeler yapabilir, onları yaratıcı düşünmeleri için teşvik edebilirsiniz.

Saç Aletleri İçin Yapılan Organizerler

Saç aletleri ve kabloları. Hayatımızın olmazsa olmazları ve bir yandan da kablolarıyla canımızı sıkan elektrikli aletler. Onları kullanırken daha az canımızın sıkılması içi su borularından yardım almaya ne dersiniz? Harika bir fikir ve siz de kolayca yapabilirsiniz değil mi? Boruların üzerini süslemek sizin farklı bakış açılarınıza kalmış.

Bilgisayarlar için Yapılan Organizerler

Tesisat boruları bilgisayarlarınız için iş başında. Kullandığınız bilgisayarınızın güzel ve derli toplu bir yeri olsun diye veya masa üstünde kullanırken fanları hava alsın diye şekilde gördüğünüz gibi laptop standı yapmaya ne dersiniz? Evet dersiniz, harika dersiniz, mükemmel dersiniz.

Küçük Aletler İçin Yapabileceğiniz Organizerler

Aletlerle çok işiniz oluyor ve dağınık çalışmaktan hiç hoşlanmıyor musunuz? O halde borularla çalışma ortamınıza düzenleme katın.

Tesisat Boruları ile Yapabileceğiniz İlginç Organizerler

Tesisat borularıyla ne mi yapılır? Elbise askılığı yapılır, abajur yapılır, çamaşır askısı yapılır, sandalye yapılır. Siz yeter ki yaratıcı olmak isteyin, tesisat borusuyla eviniz için gerekli harika eşyalara imza atabilir, insanların yeteneğinizi kıskanmasını sağlayabilirsiniz.

El Yapımı Çerçeve Organizerler

Çantadan Yapılabilecek El Yapımı Çerçeveler

Eski kullanmadığınız çantalarınızı atmak yerine, onları çerçeveye dönüştürmeye ne dersiniz? Çantaların ön kısmına çerçeveler yerleştirebilir, çantanın içine çiçek koyarak ortamın havasını daha da güzelleştirebilirsiniz. Siz yeter ki isteyin, duvarınızı süslemek için eski eşyalarınız size yardımcı olmaya hazır ve nazı bekliyorlar.

Çekmecelerden Yapılabilecek Çerçeveler

Eskiyen çekmeceleri yakmak yerine onlardan harika çerçeveler elde edebilirsiniz. Duvara asabileceğiniz bu çerçeveler içine küçük eşyalar koyabilir, evin ortamına hareket kazandırabilirsiniz.

Çekmecelerden Yapılabilecek Kutular

Eskiyen çekmecelerinizi ev aksesuarı yaparak onları daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. İçerisine saksı koyabilir veya biriktirdiğiniz kağıtları bir arada tutmalarını isteyebilirsiniz. Hiç aklınıza gelmemişti değil mi? Artık geldi, evinizi süslemeye hazır olun.

Kullanışlı Çekmeceler  

Yerden tasarruf etmek istiyorsanız sizin için mükemmel bir fikrimiz var. Eski çekmecelerinize tekerlek takarak, yatakların altındaki boşlukları değerlendirebilirsiniz. Ev ekonomisi konusunda ne kadar iyiyseniz, yer tasarrufu konusunda da o kadar iyisiniz. Siz bu fikirlerle birlikte mükemmelsiniz.

Kullanışlı Çekmeceler

Eskiyen çekmeceleri kitaplık olarak kullanmak sizin kitaplara olan düşkünlüğünüzün bir kanıtı. üstelik evinize bu fikirlerle çok entelektüel bir hava katacaksınız.

El Yapımı Kalemlikler

Silindirler yine iş başında. Harika kalemliklere imza atmak, silindirlerden oluşan ayakkabılık yapmak kadar kolay. Evinizde yer tasarrufunu büyük ve küçük eşyalar için organizer çeşitleri düşünerek yapabilirsiniz. Harika değil mi? Evet harika.

Kasalardan Yapılan Kitaplıklar

Kasaların eviniz için bu kadar işe yarayacağınızı bu güne kadar hiç düşünmemiştiniz değil mi? Bu saatten sonra düşünmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz çünkü, evinizde yer tasarrufu için kullanabileceğiniz ilk malzemelerin başında geliyor kendileri.

İlginç Ev Aksesuarları

Kaşıktan mumluk fikri aklınıza hiç gelmiş miydi? Gelmediyse kaşık mumluğun yanında fincan mumluğu da düşünmeye ve bunları evinizi süslemek için kullanabilirsiniz. Güzel bir fincanla romantik bir muma imza atmak ancak sizin aklınıza gelirdi.

El Yapımı Şaraplıklar

Şarap iöçmeyi seviyor ve şaraplıklara onca para ödemek istemiyorsunuz. O halde kendi şaraplığınızı kendiniz yapmaya ve görenlerin “nereden aldın bunu çok güzelmiş” tarzındaki cümlelerini duymaya hazır olun. Unutmayın siz çok farklı düşünen ve bu düşüncelerle evinin her yerine ufak dokunuşlar yapan birisiniz. İstediğiniz el yapımı her şeyi yapabilirsiniz. Mükemmelsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here