Artık devir, rahatlık devri. Daracık pantolonların, gömleklerin içine sıkışma ve nefes alamama dönemini geride bıraktık sayılır. Artık bizi günlük yaşamımızda şık olurken rahat ettiren parçalara yer var gardrobumuzda. Gitgide daha çok mağazanın vitrininde gördüğümüz boyfriend jeanler ise bu rahatlığın en güzel örneklerinden biri.

Çok değil, birkaç sene öncesinde ‘erkek arkadaş’ stili bize belki çok garip gelirdi, ancak artık değil. Çünkü biz rahatlığına çoktan alıştık! Özellikle biraz rahatlığa ihtiyaç duyduğumuz yoğun günlük yaşamımızda sıklıkla kullanmak isteyeceğimiz boyfriend jeanler tam bir kurtarıcı olacak. Hadi gelin boyfriend jeanlerle yapılmış en iyi kombinleri inceleyelim.

30.

Boyfriend jeanlerin en önemli destekçisi hiç şüphesiz spor ayakkabılar. Spor bir şıklık yakalamak istediğinizde spor ayakkabı-boyfriend jean ikilisini hiç düşünmeden kullanabilirsiniz.

29.

Tam da bu bahar aylarında kullanabileceğiniz bir kombin! Kayık yakalar özellikle nisan ayında gözde olacak.

28.

27.

26.

25.

24.

23.

Bir stiletto, düz bir gömlek ve boyfriend jeanle günlük hayatınızda inanılmaz bir şıklık yaşayabilirsiniz.

22.

21.

20.

Aslında boyfriend jeanler için net bir şekilde bir ayakkabı türü belirtmek yanlış olur. Çünkü aklınıza gelen her tip ayakkabıyla kullanabilirsiniz.

19.

18.

17.

Bilek boyu kısa olan bu kot pantolonlar bilek bağı olan ayakkabıları giymemize de fırsat sağlıyor.

16.

15.

14.

13.

12.

11.

10.

9.

8.

7.

6.

5.

4.

“Yarın ne giyeceğim?” derdine son! Hiç düşünmeden bir basic tişörtünüzle boyfriend jeaninizi kombinleyerek günü kurtarabilirsiniz.

3.

2.

Artık kazakların zamanı geçti ancak boyfriend jeanlerin modası da zamanı da geçecek gibi değil. Seneye kış için aklınızda olsun, kazaklarınızla boyfriend jeanlerinizi birbirinden ayırmayın.

1.

İlgili yazılar:

Stiletto Kombinleri ile Farklı Tarz Örnekleri

Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır? Farklı Tarzlarda Elbise Modelleri İçin Örnekler

Etek Kombinleri Örnekleri ile Kendi Stilinizi Oluşturun!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here