Baharın sıcacık esintisi ve yaz mevsiminin gelişini müjdelemesi ile beraber hepimizin içini bir heyecan bastı şu günlerde. Ben de sizler için rengarenk kıyafetlerinize uyum sağlayacak 10 ayrı renkte oje seçtim.İşte cıvıl cıvıl  renge sahip o ojeler…

10- HER TIRNAĞA AYRI RENK

Rengarenk Ojelerle Baharı Müjdeleyin 01

Rengarenk giyindiğiniz bir günse her bir tırnağınıza ayrı renk oje sürerek kıyafetinizle harika bir uyum elde edebilirsiniz.

9-MOR

Rengarenk Ojelerle Baharı Müjdeleyin 03

Mor renk mavi tonları beyaz ağırlıklı kombin edilen kıyafetlere en çok yakıştırdığım renk.

8- CİVCİV SARISI

Rengarenk Ojelerle Baharı Müjdeleyin 04

Civciv sarısı rengi kısa tırnaklarda kullanmamaya özen gösterin ve ince yapıdaysa iki kat kullanın. Zor bir renktir ama kombin edildiğinde harika bir bütünlük oluşturan renkler arasındadır.

7-TOK SARI

Rengarenk Ojelerle Baharı Müjdeleyin 06

Sarı rengin bu tonunu ince parmaklı ve büyük tırnaklı ellere çok yakıştırıyorum. Beyaz mini keten şort, sarı bez ayakkabılar, sarı detayları ola beyaz tshirt bir de hasır şapka harika bir kombin oluşturur.

6-LİLA RENGİ

Rengarenk Ojelerle Baharı Müjdeleyin 11

Mavi bir kot şortla lila rengi harika bir uyum içinde kullanabilirsiniz. Yine beyaz rengi kullanmayı da ihmal etmeyin. Özellikle lila rengi ojelerle beyaz bileklik harika duruyor.

5-NANE YEŞİLİ

Rengarenk Ojelerle Baharı Müjdeleyin 14

Nane yeşili oje rengini en çok beyaz renkle yakıştırıyorum. Mini beyaz bir elbise nane rengi yeşilinde ojeler ve yine ojelere uygun bez ayakkabılar…

4- KAVUNİÇİ RENGİ

Rengarenk Ojelerle Baharı Müjdeleyin 15

Kavuniçi rengi siyah ile birlikte kullanıldığında oldukça hoş duruyor. Kıyafetinize siyah detaylar kullanmayı ihmal etmeyin. Bu kavuniçi rengi tamamlayan herhangi bir siyah aksesuar da olabilir.

3-AÇIK MAVİ

Rengarenk Ojelerle Baharı Müjdeleyin 16

Mavi’nin bu tonuna bayılıyorum. Özellikle de jean ağırlıklı giyindiğinizde oluşturduğu uyum harika…

2-TURUNCU

Rengarenk Ojelerle Baharı Müjdeleyin 18

Turuncu şortunuza ve beyaz t-shirt’ünüze mükemmel bir kombin oluşturacak turuncu ojeler…

1-PEMBE

Rengarenk Ojelerle Baharı Müjdeleyin 17

Pembe elbisenize uyum sağlayacak bu pembe tonuna uygulayacağınız siyah desenler ile harika bir görünüm elde edeceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here