Ev düzenlemek zor iştir. İnsanlar evlerinde rahatı ve huzuru paylaşacağı sıcak ve renkli ortamlar ararlar. Stresi azaltacak ve çalışanlar için yorgunluğu dindirecek bir ev her zaman kaçış adresidir.

Renkli Banyolar (14)

Evinize bağlanmanız için onu nasıl dekore ettiğiniz de önemlidir. Dekorasyonda en önemli şey birbirini tamamlayan parçalardır. Bir bütüne varmak isteyenler için bu çok önemlidir. Tamamlayıcı aksesuarlar ve mobilyalar uyum içindeyse insanlara rahatlık ve huzur verir.

Renkli Banyolar (8)

Banyoda Ki Dekor Önemlidir!

İnsanların yalnız oldukları rahatlama ortamlarının başında banyo gelir. Banyoda su ve siz… Kendinizi banyoya attığınız andan itibaren her şey unutulur, şarkılar söylenir, bir başkası olursunuz. Sıcak suda kan dolaşımınız hızlanır ve daha mutlu olursunuz. Banyo dekoru da bunun için çok önemlidir!

Renkli Banyolar (5)

Tamamen kendinizi yansıtan bir banyo ünitesi seçin. Çok amaçlı bir banyo dolabı size rahatlık sağlayacaktır. Açık renk banyo dolapları her zaman idealdir. Dilediğiniz aksesuar ve havlularla banyonuzu renklendirebilirsiniz. Havlu setiniz, sizin sevdiğiniz renklerde olmalı. Ayrıca banyo sabunluğu, diş fırçalığı bunlarada bir biçim vermelisiniz.

Renkli Banyolar (13)

Duşa kabin veya küvet sizin nasıl rahat ettiğiniz ile alakalıdır. Ayrıca banyonun zemini ve fayans renkleri ve malzemesi de yine sizin seçiminiz. Beyaz, yeşil ve mavi bir banyo için en ideal renktir. Sizi hayallerinizde uzaklara taşır. Soft renkler ve koyu renkler size banyoyu ciddi gösterir ve buda banyonuzu sevmenize engel olur.

Renkli Banyolar (4)

Banyo paspasları da önemlidir. Çok alan kaplamayan, düz zemine renkli banyo paspasları sizi rahat ettirir. Ayağınızı bastığınız an farklı bir his  uyandırır ve kötü enerjinizi sizden çeker.

Renkli Banyolar (2)

Kısacası banyoda ki tüm ekipmanın sizin için çok önemli olduğunu unutmayın. Duş jelinizi ve şampuanınızı sevdiğiniz kokulardan alın. Banyo aksesuarlarını uyum içerisinde düzenleyin, duş perdesi, havlu, banyo paspası gibi banyo tekstilini de uygun geçişli renklerden tercih edin. Ve suyun altına kendiniz bırakın. İyi dinlenmeler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here