Bir bilgi yarışmasında en çok saç rengini ve modelini değiştiren ünlü kim diye soru gelse, cevabı Rihanna olurdu kesin. 26 yaşında ki genç şarkıcının bu kadar saç modeli değiştirmesinin sebebini bilmiyoruz ama her renk ona yakışıyor.
Siyah saç rengi Rihanna’ya en çok yakışan renklerden. Kızıl, sarı, siyah, kumral gibi bir çok rengi farklı modellerde kullanan Rihanna’nın yaptığı her saç fenomen olmayı başarıyor.

Kuaförler artık Rihanna saç modellerini ezbere biliyor. Ama o kadar çok model var ki hangisi olduğunu karıştırabilirler. 🙂 Mutlaka istediğiniz modeli kuaförünüze gösterin.

Bir zaman arkası kısa önü uzun saç modeli çok popüler olmuştu. Bu saç modelinin öncüsü de tabi ki Rihanna. Siyah kısa saç modeli gözleri ve teniyle çok iyi uyum sağlamıştı. Artık o tarzı kullanmasa da akıllarda Rihanna saç modeli olarak kaldı. Saçlarıyla bu kadar gündemde olan bir ünlü daha aklıma gelmiyor. 🙂 Hem müzik hemde saçları konusunda Rihanna çok çok önde olan bir sanatçı. Saç modellerini inceleyince hak vereceksiniz. 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here