Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? sorusunun cevabını merak edenler hemen koşup yetişsin. Oğlak burcu erkeğinin tüm sırlarını deşifre ediyoruz.

Oğlak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Oğlak burcu erkeğinin özelliklerini anlatmaya başlamadan önce kendisinin toprak grubuna mensup olduğunu söylemek gerekiyor. Toprak grubundaki burçlar sabırlı, sabit fikirli ve yenilikten hoşlanmayan burçlardır. Oğlak burcu erkeği de ait olduğu grubun tüm özelliklerine sahiptir. Ayrıca çok planlı yaşar ve bazen gereğinden fazla çalışkan olabilir.

Oğlak burcu erkeği daima mantığıyla hareket eder. Buradan duygusuz olduğu anlamını çıkarmayın sakın. Duygularını içinde yaşar ama karar verirken mantığını dinler. Verdiği kararlardan da kolay kolay vazgeçmez.

Abartılı olan şeyler ona göre değildir. Genelde sadelikten yanadır.

Dürüsttür, soğuk bir hali vardır ve bulunduğu kabın şeklini alan insanlarla muhatap olmayı hiç mi hiç sevmez.

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır?

Oğlak burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır? diye soruyorsanız, bir oğlak erkeğini etkilemeye çalışıyorsunuz demektir. Umuyoruz ki aşırı dekolteden, ben buradayım diye bağıran kıyafetlerden, abartılı saç ve makyajdan uzak duran birisinizdir. Çünkü oğlak burcu erkeği daha ciddi bir görünüme sahip, zarif kadınlardan hoşlanır.

Klasik giyim tarzının asaleti, oğlak burcu erkeğini mutlaka cezbedecektir. Tabi klasik derken her gün bankacı ya da holding sahibi gibi giyinmenizi kastetmiyoruz. İlla ki spor giyindiğiniz zamanlar da olacaktır. Ama öyle zamanlarda da abartıdan ve gösterişten uzak durmalısınız. Yani kısaca oğlak burcu erkeği sade, zarif ve şık giyinen kadınlardan hoşlanır.

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlara Aşık Olur?

Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlara aşık olur? sorusuyla meşgulse kafanız, sıkı durun sorunuzun cevabı bizde.

Bir zarif kadınlar,

İki ağır başlı kadınlar,

Üüüç güven veren kadınlar… diye uzar bu liste. Biraz seçici ve zor beğenen bir izlenim yaratabilir ama özet geçecek olursak, laubali olmayan, girdiği ortamlarda duruşuyla takdir toplayan, saygılı, nerede ne yapması gerektiğini bilen, gündelik ilişkilerle işi olmayan, kendisini sarıp sarmalayacak ve kalitesi her halinden belli olan kadınlardan hoşlanır. Çünkü oğlak burcu erkeği olmak demek mantıklı olmak demektir.

Oğlak Burcu Erkeğini Nasıl Etkileyebilirim?

Oğlak burcu erkeğini nasıl etkileyebilirim? Etrafında bir sürü anlattığınız özelliklere uygun kadın var, ben onların arasından nasıl sıyrılacağım? diyorsanız onu da anlatalım hemen.

Ailesini önemsediğinizi belli ederek başlayabilirsiniz işe. Çünkü oğlak burcu erkeği yani bay mantık, hayatına alacağı insanı evlenilebilirliğine ve ailesiyle olan ilişkisine bakarak seçer. Ailesine çok değer verdiği için evleneceği insanın da ailesiyle iyi geçinmesini, yaşlandıklarında ailesiyle ilgilenmesini bekler. Ama içinizden gelmiyorsa ailesini önemsiyor gibi davranmayın. Çünkü oğlak erkeği rol yaptığınızı fark eder. Hem fark etmese bile kimsenin hayalleriyle oynamaya gerek yok değil mi?

Ciddiyetinizle, zarafetinizle, karşı cinsle aranıza koyduğunuz mesafeyle ve evlilik kurumuna çok değer veriyor oluşunuzla oğlak burcu erkeğini kolayca etkileyebilirsiniz. Yapmacık olmadan tabii… He bir de evlilik kurumuna çok önem verdiğinizi belli etmeye çalışırken evlilik meraklısı imajı çizmemeye dikkat edin.

Oğlak Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder?

Oğlak burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder? İşte geldik fasulyenin faydalarına.

Oğlak burcu erkeği dürüstlüğü ve mantıklı yaklaşımları sebebiyle, ne olacaksa olsun diye düşünür ve ufak oyunlarla aşkını hissettirmek yerine pattadak söyler hislerini. Tabi öncesinde sizi bir süre uzaktan izleyip kendisine uygun olduğunuza inandıysa.

Ayrıca hislerini açıkça söylemeden önceki süreçte, size duygusal yanını hafif hafif hissettirmeye de başlayabilir. Oğlak burcu erkeği duygusallığını etrafındaki sıradan insanlara asla belli etmez. Size belli ediyorsa vardır illa ki bir sebebi.

Eğer oğlak erkeği size gerçekten aşık olduysa ve bunu size açıkça söylediyse korkmayın. Oğlak burcu erkeği kolay kolay yalan söylemez. Hele ki böyle konularda… Zira mantığı ona, sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma komutunu doğarken vermiştir.

Oğlak Burcu Severse Nasıl Davranır?

Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabından sonra oğlak burcu severse nasıl davranır ona bakalım. Oğlak burcu severse nasıl davranır? İlişkilere bakış açısı nedir? Mutlu olabilir miyim? Bu ciddi ve işkolik adamdan yolun başındayken vaz mı geçmeliyim? diye kara kara düşünüyorsanız, hemen bu korkularınızı çöpe atın, benzin döküp yakın ya da, eter koklatıp bayıltın. Bir şekilde etkisiz hale getirip kendinizden uzaklaştırın yani. Çünkü oğlak burcu erkeği severse tam sever. Yüreğine dokunmayı başarabildiyseniz size en kralından romantizm de yaşatır, sizinle birlikte eğlenmeyi de becerir.

Diğer burç erkeklerinde göremeyeceğiniz kadar da sadıktır.

Mantık delisi oğlak burcu erkeği gerçekten sevip, size güvenebileceğine emin olduğunda, duygularını gül yapraklarıyla başınızdan aşağı dökebilir.

Oğlak burcu ideal bir aşık,

İyi bir koca

Ve muhteşem bir baba adayıdır…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here