14 Şubat heyecanını şimdiden yaşamaya başlayanlar burada mı? “Erkeklere hediye beğenmek büyük dert!“, “Alacağım hediyeyi sevgilim beğenecek mi acaba?” tarzındaki vesveselerinizi bir kenara bırakın ve sizin için seçtiğimiz erkeklere sevgililer günü hediyeleri fikirlerimize odaklanın. Siz de aldığınız hediyenin sevgilinizin kullanabileceği işe yarar bir şey olmasını istiyorsanız, kullandıkça sevgilinize sizi hatırlatacak hediye alternatiflerimizle 14 Şubat’ı sorunsuz bir şekilde atlatabileceksiniz 🙂

Erkeklere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri 

Erkeklere Özel Gömlek Modelleri

sevgililer-gunu-erkeklere-ne-alinir-4

Sevgilinizle zevkleriniz uyuşuyorsa, erkek arkadaşınız için seçeceğiniz gömlek oldukça ideal bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Sevgiliniz klasik giyinmeyi seviyorsa düz renk, spor giyinmeyi seviyorsa da oduncu gömleklerini tercih edebilirsiniz.

En Orijinal Çakmaklar

sevgililer-gunu-erkeklere-ne-alinir-1

Orijinal bir hediyeye hangi erkek hayır diyebilir ki! Sıradan çakmakları tarihe gömecek bu orijinal çakmak modelleri ile sevgilinizi tanıştırmanız için 14 Şubat harika bir gün…

 

Dizüstü Bilgisayarlar

sevgililer-gunu-erkeklere-ne-alinir-6

Siz de erkek arkadaşınızın laptopunun yenilenmesi gerektiğini düşünüyorsanız, sevgililer günü harika bir fırsat! Sevgilinize kullandıkça sizi hatırlatacak bir hediye almak istiyorsanız, dizüstü bilgisayarları tercih edebilirsiniz.

 

Ayakkabı Modelleri 

sevgililer-gunu-erkeklere-ne-alinir-3

Kış mevsimine denk gelen sevgililer gününde, sevgilinizin ayaklarını sıcacık tutacak ayakkabılara ne dersiniz? İlla ki bot ya da çizme alacaksınız diye bir kaide yok tabii ki 🙂 Dilerseniz spor ayakkabı ya da sevgilinizin şıklığına şıklık katacak klasik ayakkabılardan alabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar

sevgililer-gunu-erkeklere-ne-alinir-5

Teknolojinin ardı arkası kesilmez ama siz yine de “en son teknoloji sevgilimin elinin altında olmalı” diyorsanız, işe sevgilinizin cep telefonunu yenilemekle başlamaya ne dersiniz?

 

En Şık Tesbihler

sevgililer-gunu-erkeklere-ne-alinir-2

Alacağınız hediyenin küçük ama her kullandığında sevgilinize sizi hatırlatmasını istiyorsanız şıklığıyla ve orijinalliğiyle dikkat çeken tesbihlerle tanışmanızı tavsiye ederiz.

 

Birbirinden Romantik Hediyeler

sevgililer-gunu-erkeklere-ne-alinir-9

İçinizdeki romantiği dışarı çıkaracak ve sevgilinize “seniiii çooook seviyorum” çığlıklarınızı ulaştıracak hediyelere mi ihtiyacınız var? Aşkın en saf halini temsil eden bu hediyeler sayesinde sevgililer gününe yaraşır bir hediye vermeniz mümkün…

 

İçinizdeki Çocuğa Hitap Eden Hediyeler

sevgililer-gunu-erkeklere-ne-alinir-7

Sevgilinizin içindeki çocuğu da unutmamanızda fayda var 🙂 Şayet erkek arkadaşınız nostaljiye bağlı biriyse dart, atari gibi nostaljik oyun setlerini tercih edebilirsiniz. Ama teknolojiyle yakından ilgiliyse PS ya da Parrot ile sevgilinizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

Marjinal Kol Düğmeleri

sevgililer-gunu-erkeklere-ne-alinir-8

Erkek arkadaşınıza,  özel günlerde kullanabileceği ve kullandıkça da sizi hatırlayabileceği bir hediye vermeye ne dersiniz? Şık kutularıyla gönderilen bu kol düğmeleri ile sevgilinize sizin için çok özel olduğunu hissettirin.

İlgili Yazı: Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here