Yapacağınız sürprizlerle 14 Şubat’ın sevgilinizin hafızasından silinmeyeceği bir gün olmasını istiyorsanız, sizin için hazırladığımız bu sürpriz fikirlerini çok seveceğinizi düşünüyoruz. Sevgililer gününde her şeyi bir kenara bırakıp sadece aşka odaklanmayı planlayan beyler ve bayanlar bu sürpriz fikirlere mutlaka göz atmalı! “Ben romantik değilim“, “Hayatta benim yapacağım şeyler değil” diyenlerin bile favorisi olacak birbirinden farklı önerilerin bulunduğu bu sürpriz listemiz tüm aşıkların ihtiyacı olan şeyleri içeriyor.

Romantik Sevgililer Günü Sürprizleri

1- Sevgilinize özel kitap bastırın.

sevgililer-gunune-ozel-surprizler-2

Kapağında sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafın yer alacağı bir kitaba ne dersiniz? İçeriğinde aşk kokan en güzel cümlelerin yer aldığı ve sevgilinizin baş ucu kitabı olacak bu romantik kitap sayesinde sevgilinize ömür boyu unutamayacağı bir hediye vermenin keyfini çıkarın.

2- En romantik günaydın mesajını verin.

sevgililer-gunune-ozel-surprizler-5

Günaydın mesajlarının en anlamlısını hak eden sevgilinize, şimdiye kadar aldığı en anlamlı günaydın karşılamasını siz yapmak ister misiniz? Renkli kağıtlarla duvarı sürpriz mesajlarınızla donatabilir, sevgilinizin 14 Şubat sabahına aşk dolu uyanmasını sağlayabilirsiniz.

3- Sevgilinize unutamayacağı bir akşam sofrası hazırlayın. 

sevgililer-gunune-ozel-surprizler-6

Yapacağınız sürprizin, sevgilinizin size yeniden aşık olmasını sağlayacak nitelikte olmasını istiyorsanız, romantizmi iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak bir akşam yemeğine ne dersiniz? Tabii kollarınızı sıvayıp, içerisine aşkınızı katacağınız en leziz yemekleri yapmanız şartıyla…

4- Sevgilinize özel şiir yazın. 

sevgililer-gunune-ozel-surprizler-1

İsterseniz sevgilinizin isminin baş harflerinden oluşan, isterseniz de direkt duygularınızın tercümanı olacak en özel şiiri sevgiliniz için yazın. Romantik kimliğinizi ortaya koyacak bir sürpriz yapmak istiyorsanız şiir yazma fikrini bir kere daha düşünün deriz 🙂

5- Sevgilinizin odasını süsleyin.

sevgililer-gunune-ozel-surprizler-4

Hiç beklemediği bir zamanda sevgilinizin odasını romantikliğe bürünecek şekilde süslemeye ne dersiniz? Süslemelerinizde gül yapraklarını, uçan balonları ve romantik mesajlarınızı kullanmayı unutmayın.

6- Sevgilinize özel beste yapın.

sevgililer-gunune-ozel-surprizler-3

Duygularınızı en iyi şekilde notalar aracılığıyla aktaracağınızı düşünüyorsanız – hele ki sesiniz de güzelse – sevgiliniz için yapacağınız beste en unutulmaz sevgililer günü hediyesi olacaktır.

7- Sevgilinizi romantik bir kahvaltı ile şımartın.

sevgililer-gunune-ozel-surprizler-9

Her sabah size kahvaltı hazırlayan sevgilinize özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, sevgililer gününde de kahvaltıyı siz hazırlayın. Kalp figürlü, aşk temalı kahvaltılık ürünlerle sevgiliniz en aşk dolu sabah kahvaltısını sizin ellerinizden yapsın.

8- Aşkınızı sertifikalarla tescilleyin.

sevgililer-gunune-ozel-surprizler-10

Yapacağınız sürprizin, sevgilinizin şimdiye kadar hiç rastlamadığı ilginçlikte bir şey olmasını istiyorsanız kişiye özel olarak hazırlanan bu sertifikalar tam sizlik! Sertifikaların üzerindeki metinleri ya da fotoğrafları dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

9- Sevgiliniz için sinema kapatın. 

sevgililer-gunune-ozel-surprizler-8

Kastımız büyük sinema salonunu kapatmanız değil tabii ki 🙂 Çiftlere özel olarak hazırlanmış romantik sinema odaları oluyor, böyle bir sürpriz ile de sevgilinizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

10- Birlikte karaokeye gidin. 

sevgililer-gunune-ozel-surprizler-7Sevgililer gününde sevgiliniz ve size özel olacak şekilde bir karaokeye gidin. Ve en güzel aşk şarkılarını sevgiliniz için söyleyin… 14 Şubat’ı eğlenceli bir gün olarak hatırlamak istiyorsanız karaoke fikri tam sizlik!

İlgili Yazı: Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here