Biz kadınlar olarak erkeklere nazaran biraz daha meraklıyız. Tanımadığımız insanlar hakkında anlatılan şeyleri bile saatlerce büyük bir ilgiyle dinleyebiliriz. Bu bizim yaradılış kanunumuz!

sevgilinize sormamanız gereken 4 soru 06

Tabi bu merakımızı erkek arkadaşlarımıza da yansıtıyoruz. Bazen onu bu merakımızla sıkıyor olabiliriz ama onu asıl sıkan ve zor durumda bırakan, hatta bazen sinirlendiren ve kavga etmenize neden olan sorular aşağıda.

4.Kilo mu almışım?

Hayır, bunu yapmayın. İstediğiniz cevabı verse bile içinizde bir kuşku doğuracağına ve bu kuşkunun sizi fazlasıyla huzursuz edeceğine emin olabilirsiniz. Böyle şeyleri sormanız gereken kişiler kız arkadaşlarınız!

sevgilinize sormamanız gereken 4 soru 02

Erkekler bu soruyu ya da ‘Bu, bana yakışmış mı?’ tarzı soruları her duyduklarında geriliyor ve huzursuz oluyorlar. Ne cevap verse olmayacağını onlar da çok iyi biliyorlar.

3.Eski sevgilinden bahsetsene…

Soru olmasa bile en gerici soruların bir araya getirilmiş, ultra güçlendirilmiş halidir bu cümle… Neden eskileri hatırlatmak istiyorsunuz kızlar? Amacınız ona kazık atan eski sevgiliyi hatırlatıp sevgilinizi sinirlendirmek mi, yoksa severek ayrıldığı o kıza tekrar aşık etmek mi?

sevgilinize sormamanız gereken 4 soru 03

Geçmiş geçmişte kalmalıdır. Bu nedenle bu konudaki merakınızı kendinize saklamalısınız. Ama tabi ki gizliden gizliye sosyal medyadan kızı stalklamanın hiçbir mahsuru yok.

2.Fark etmedin mi?

Neyi? Bir hemcinsimizin saçındaki en ufak değişikliği, verilen 500 gramı, cilde yapılan maskenin etkisini anında fark edebiliriz ama erkekler bu konuda çok dikkatsiz! Siz bu soruyu sorduktan sonra anlamsız bakışlar atacak ve muhtemelen kafasında binbir türlü şey dönecektir.

sevgilinize sormamanız gereken 4 soru 09

1.O kızı beğendin mi?

Erkeklerin gözü genel olarak dışarıda. Kötü anlamda demiyorum, yaradılışları öyle. Bir kızı beğenebiliyorlar. Bu sizi aldatacakları ya da sevmediği anlamına gelmiyor elbette.

sevgilinize sormamanız gereken 4 soru 08

Bu gerçeği bilirken –içten içe hepimiz biliyoruz- bir kızı gösterip “Bu kız benden güzel mi?” diye sormak –ki genelde kendimizden baya güzelleri seçeriz- pek de akıl karı değil. Onu özellikle o kıza baktırmak istemezsiniz değil mi?

sevgilinize sormamanız gereken 4 soru 07

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here