Onca ay geçti, belki de yıllarca bekledik. Sonra birini gördük. O an dedik ki yoksa o kişi hayattan beklediğimiz doğru kişi mi? diye düşünürken kafalarda şimşekler çakmaya başladı. Aman Allah’ım o da ne !!!! Ya sevgilisi varsa. Peki bunu nasıl anlayacağız? İçinize su serpecek, soru işaretlerinizi yok edecek ‘Sevgilisi Var Mı?‘ sorusunu anlamlandırmanın 5 ipucu….

“Sevgilisi Var Mı?” Anlamak İçin 5 İpucu

1- Parmağındaki Yüzük

Sevgilisi Var mı

Eğer beğendiğiniz ya da açılmayı düşündüğünüz kişinin parmağında yüzük varsa üzgünüz kaybettiniz. Hiç boşuna çabalamayın. Enerjinizi kullanmak yararsız olacaktır. Kısacası yüzük gördüğün an uzaklaş. Ne yazık ki beğendiğiniz kişinin bir kıymetlisi var. Size yar olmayacaktır.

2-Mesafeli Bir Tavır

Sevgilisi Var mı

İnsanların hayatlarında özel bir kişi varsa muhtemelen arkadaş çevresine özellikle de karşı cinse ekstra bir sınır koyarlar. Konuşma şekilleri, tavır ve davranışları çok kontrollüdür. Çizgilerini asla bozmazlar. Sürekli bu çizgide oldukları için sizin farklı anlam çıkaracağınız bir hareketlerini göremezsiniz. Size karşı değişmeyen çizgisi, ondan vazgeçmeniz için büyük bir ipucudur.

3-Sosyal Medyada Karşı Cinsle Olan Fotoğraflar

Sevgilisi Var mı

Beğendiğimiz kişinin adını sosyal medyada aratmayan yoktur. Varsayalım ki böyle bir stalk macerasına girdiniz. Karşınıza profilinde sevgilisiyle olan bir fotoğraf gördüğünüzde, kalpler, emojiler, yıldönüm tarihleri gibi sevgililik içeren ibareler gördüğünüz an bu sevdadan vazgeçin. Fakat bu tarz içerikler yok ama karşı cinslerle fotoğrafları var kafam karışıyor diyorsanız hemen ümitsizliğe düşmeyiz. Stalklamaya devam edin.

4-Uzun Uzun Çevrimiçi Kalma Durumu

Sevgilisi Var mı

Hoşlandığınız kişi belli ki çok fena sizin ilgi alanınıza girmiş durumda. Onu kontrol ederken her defasında çevrimiçi durumu ile karşı karşıya kaşıyorsanız üstelik bu zaman dilimi gece ise kırmızı alarmları devreye sokun. Çünkü insanlar hayatlarındaki özel kişiyle saatlerce konuşur. Bu cümleyi aklınızdan çıkarmazsanız hayatında biri var ya da yok ikilemini biraz aydınlatabilirsiniz.

5-Gece Eğlencelerinde Boy Gösterme

Her insanın belirli zamanlarda eğlenmeye, hayatın sıkıcılığından uzaklaşmaya ihtiyacı olabilir. Arkadaşlarınızla gideceğiniz bar, gece kulübü tarzı yerlere gidilebilir. Hayatınızda özel birisi yok ise bu tarz eğlencelere gitme sıklığınız sizin tercihiniz olacaktır. Fakat tam tersi özel bir insan var ise bu duruma mutlaka bir ayar çekilecektir. Gece eğlencelerine bir sınır gelecektir. Gece ile gündüz birbirinden tamamen ayrılıp hayat daha çok gündüz yaşanacaktır. Eğer hoşlandığınız kişinin paylaşımlarına ulaşırsanız gece gezmelerine gidiş sıklığına dikkat edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here