“Aşk emek ister” sloganına riayet edenlerdenseniz, siz de sevgililer günü hediyeleri arasından, sevgilinize kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz hediye fikirlerini tercih edebilirsiniz. Sevgilinize onu önemsediğinizi, onun için çaba sarfederek gösterebileceğinizi düşünüyorsanız, sizinle aynı fikirdeyiz. Kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz bu romantik hediyeler ile sevgilinizin gönlünü fethedeceksiniz. Sıradışı hediye fikirleri arıyorsanız ve sevgilinize bir ömür boyu unutamayacağı bir sürpriz yapmak istiyorsanız, sevgililer günü için seçtiğimiz segiliye el yapımı hediyeler size ilham olacaktır.

 Sevgililer Günü İçin Sevgiliye El Yapımı Hediyeler

1. Romantik Telefon Kılıfı

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-1

Keçe ile hazırlayıp kendi ellerinizle dikebileceğiniz romantik telefon kılıfları tüm kadınların kalbini fethedecek. Dilediğiniz renkte hazırlayabileceğiniz bu telefon kılıfıyla sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

2. “Uğurumsun” Aşk Mesajlı Kağıtlar

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-2

Size uğur getiren biricik sevgilinize, kanatlarının arasına en özel mesajları yazabileceğiniz bu uğur böceklerden hazırlamaya ne dersiniz? Kalpli bir kutunun içerisine rengarenk hazırlayacağınız uğur böcekli mesaj kağıtlarınızı yerleştirerek sevgilinize hiç unutmayacağı bir gün yaşatabilirsiniz. Sevgiliye el yapımı hediyeler denilince devasa şeyler düşünmenin yerine böyle küçük ve onu düşündüğünüzü hissettiren bir hediye hazırlayabilirsiniz.

3.Kırmızı Güller Kokulu Taş Aranjmanı

 

 

 

Kokulu taş akımı hız kesmeden devam ediyor. “Aşk emek ister” sloganını hayatının merkezine yerleştirenlerin çok seveceğini düşündüğümüz kokulu taş güller, unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi olacak! Kokulu taş aranjmanını dilediğiniz gibi süslemek de sizin zevkinize kalmış tabii ki 🙂

4. Ahşap Ev

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-4

Dondurma çubukları ve kürdan ile hazırlanılan bu şirin ev sayesinde sevgilinize “seninle aynı evi paylaşmak istiyorum” mesajını vererek, ciddiyetinizi ortaya koyabilirsiniz.

5. Romantik Hediye Kutusu

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-5

Sevgilinize küpe, yüzük gibi küçük bir aksesuar aldıysanız, şık kutusunu neden kendi ellerinizle hazırlamayasınız ki! Kalpli hediye kutusu sevgilinize sizi hatırlatacak şirin bir diy çalışması…

6. Kalpli Kitap Ayracı

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-6

Şayet sevgiliniz kitap okumayı çok seviyorsa ve siz de sevgililer günü hediyeleri arasından kitap temalı olanları seçme kararı aldıysanız bu çalışmamız tam sizlik! Kitap ayracı olarak kullanılan bu şirin kalpler, daima sevgilinize olan aşkınızı temsil edecek.

7. Aşk Mesajlı Sürpriz Kutu

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-7

İçerisinde sevgilinize özel olarak yazılmış en güzel aşk sözcüklerinin yer alacağı şirin bir kutu hazırlamaya hazır olun! Sizce de sevgililer günü hediyeleri duygu dolu olmalıysa, bu fikrimizi çok seveceksiniz.

8. Şişe Boyama

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-8

Sevgililer günü, marifetlerinizi açığa çıkarmak için harika bir fırsat! Sevgiliniz için yeteneğinizi konuşturmak istiyorsanız, kullanmadığınız şişeleri sanat harikasına dönüştürerek değerlendirebilirsiniz.

9. Sevgili Kimliği

Çiziminiz güzelse kendi ellerinizle, isterseniz de bilgisayar ortamında photoshop programı kullanarak kolaylıkla hazırlayabileceğiniz sevgili kimliği ürünümüz sevgilinize verebileceğiniz en ilginç hediyeler arasında.

10. Tasarım Takı Kutusu 

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-10

Çizilmiş, bozuk olan tüm cdlerinizi değerlendirmek isteyeceğiniz harika bir önerimiz var! Sevgilinizin en özel aksesuarlarını saklayacağı şık bir takı kutusu yapmaya ne dersiniz? Cd ler sayesinde göz alıcı bir hediye yapmanız çok kolay!

11. Romantik Sözler Kavanozu

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-11

Sevgiliniz için içerisinde renkli kağıtların bulunduğu aşk dolu bir kavanoz hazırlamaya ne dersiniz? Kağıtları isterseniz kalp şeklinde kesebilirsiniz. Kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz unutulmaz bir sürpriz arıyorsanız bu kavanoz tam sizlik!

12. Aşk Dolu Sürprizler

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-12

Sevgilinizin odasını tamamen bir aşk yuvasına dönüştürme fikri sizce de harika değil mi? Birlikte çekildiğiniz fotoğrafları balonlar sayesinde film şeridine dönüştürebilirsiniz. Yatağınızı da gül yapraklarıyla süslediniz mi her şey tamam demektir 🙂

13. Dantel Süslemeli Mumluklar

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-17

Kullanmadığınız güpürleri mumlarınızı süslemek için kullanmaya ne dersiniz? Kokulu mumları tercih ederseniz, sürpriziniz sevgilinizin çok daha fazla hoşuna gidecektir.

14. El Yapımı Mumluklar
sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-18

Sevgiliniz için romantik bir ortam hazırlamayı düşünüyorsanız, kendi ellerinizle hazırlayacağınız bu mumlar ortamı çok daha romantik hale getirecek. Mum için hazırlayacağınız harcın içerisine esans katarsanız mumlarınız çok güzel kokacaktır 🙂

15. Aşk Dolu Kağıtlar

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-13

Üzerinde sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafların ve sevgilinize dair en romantik mesajlarınızın yer alacağı bu aşk dolu kağıtlar ile eğlenceli sevgililer günü hediyesi hazırlamanız mümkün.

16. Romantik Kupa Bardak

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-14

Seramik kalemiyle, sevgiliniz için kupa bardakları dilediğiniz gibi süsleyip hediye edebilirsiniz. Çizim yapacağınız bardaklara isimlerinizi yazmayı unutmayın 🙂

17. Şirin Hediye Kutuları

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-20

Tuvalet kağıdının karton kısmıyla oldukça şirin hediye kutuları yapabileceğiniz hiç aklınıza gelir miydi? Dilediğiniz renklerde yapabileceğiniz bu şirin kutuların içerisini en romantik hediyelerinizle doldurmayı unutmayın.

18. En Romantik Ayna

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-21

Sevgilinize uyanabileceği en güzel sabahı vaadetmeye hazır olun! Sevgiliniz uyanıp yüzünü yıkamak için banyoya gittiğinde, onun için hazırlamış olduğunuz romantik notları görünce dünyanın en mutlu insanı olacak.

19. Aşk Balonları

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-23

Sevgililer gününe özel sevgilinizin aklından çıkmayacak bir mektup yazmaya ne dersiniz? Ve mektubun kapağına da uçan aşk balonlarıyla süsleyebilirsiniz. Bu fikir sevgilinizin çok hoşuna gidecek.

20. Birbirinden Şirin Hediye Kutuları

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-22

Sevgilinize yapacağınız küçük sürprizleri daha da şirin gösterecek hediye kutularına ne dersiniz? Bu şirin hediye kutuları sayesinde sevgilinizin kalbini içten fethedeceksiniz.

21. Romantik Fotoğraf Çerçevesi

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-26

İsterseniz Love isterseniz sevgilinizin ismini yazdırın. Ama bu fotoğraf çerçevesiyle sevgilinize ömür boyu unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksınız. Dilerseniz fotoğraf çerçevesini de kendi ellerinizle süsleyebilirsiniz.

22. Aşk Kavanozu 

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-24

Sevgilinize olan aşkınızı temsil edecek şirin bir aşk kavanozu yapmaya ne dersiniz? Çizim yeteneğinizi konuşturarak hazırlayacağınız kavanozu kabartma yapıştırma kalplerle renklendirebilirsiniz.

23. Kırmızı Kutulu Mini Love Kokulu Taş Aranjmanı

 

Kırmızı kutu içerisinde sevgilinize sunabileceğiniz kokulu love ve gül taşları aşk dolu ve unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi adayı! Kendi ellerinizle kokulu taş malzemeleriyle hazırlayacağınız bu hediye fikri romantikliğinizi de gözler önüne serecek.

24. Kalpli Aşk Takvimi 

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-28

Sevgililer gününde kendi ellerinizle aşk takvimi hazırlayabilirsiniz. Renkli kağıtlarla hazırlayabileceğiniz bu takvimi çerçevelediğinizde hediyeniz çok daha özel duracaktır.

25. Sevgiliye Özel Otantik Bileklik

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-29

Hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği bu bileklik şıklığıyla görenleri kendisine hayran bırakıyor. Dilediğiniz renkte deriyle yapabileceğiniz bu bileklik, sevgilinizin kolunda olduğu müddetçe, ona daima sizi hatırlatacak.

26. Romantik Hediye Kutusu

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-30

Sevgiliniz için ömür boyu aklından çıkmayacak bir hediye kutusu hazırlamaya ne dersiniz?Kapağını en güzel fotoğraflarınız ve romantik mesajlarınızla süsleyebileceğiniz bu kutu sevgililer gününde yapılabilecek en anlamlı sürprizlerden biri…

27. Aşk Dolu Mektup

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-33

Çizim yeteneğinizi konuşturarak sevgilinize aşk dolu bir sevgililer günü hediyesi verebilirsiniz. Hazırlayacağınız küçük mektubun üzerine dilediğiniz desenleri çizebilir hatta sevgilinizin ismini ve kendi isminizi de yazabilirsiniz. Mektup içerisine küçük romantik notlar iliştirmenizi tavsiye ederiz.

28. İnci Vazo 

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-35

Cam şişelerini inci ile bezenmiş şık mı şık vazolara dönüştürebilirsiniz. Hele ki dekoratif ürünlerle yakından ilgili olan sevgilinize böyle bir sürpriz yaparak sevgilinizin yüzündeki mutluluğa şahit olabilirsiniz.

29. Tasarım Aşk Mumları

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-34

İsimlerinizin baş harflerini yazabileceğiniz hatta simli uhuyla süsleyebileceğiniz romantik bir muma ne dersiniz? Sevgiliniz küçük şeylerle mutlu olabilen biriyse bu fikri değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

30. Aşk Balonu

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-36

Renkli düğmelerle ya da pullarla dilediğiniz gibi süsleyebileceğiniz bir aşk balonu hazırlamaya ne dersiniz? Sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafın yer alacağı bu fotoğraf çerçevesi, aşk emek ister temalı en güzel sürpriz olacak.

31. Şirin Telefon Kılıfları
sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-37

Kendi ellerinizle tatlı mı tatlı bir sevgililer günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. Sevgilinize kullandıkça sizi hatırlayabileceği bir telefon kılıfı dikerek, ne kadar marifetli bir aşık olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz 🙂

32. Nostalji Kolyesi

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-39

Sevgilinizin çocukluk fotoğraflarının yer alacağı, manevi değeri oldukça yüksek bir kolye hazırlamaya ne dersiniz? Aksesuar kullanmayı seven sevgiliniz onun için yapacağınız bu özel kolyeyi kullanmaya kıyamayacak.

33. Sürpriz Ceviz

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-40

Sevgiliniz için alacağınız şık kolyeyi, şimdiye kadar sevgilinizin eşi benzerine rastlamadığı bir sunumla ona hediye etmeye ne dersiniz? Hediyenizi içine yerleştireceğiniz ve süsleyeceğiniz bu ceviz sevgilinizi fazlasıyla mutlu edecek…

34. Tasarım Cüzdan

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-41

Sıradan bir takı kutusunu şık bir cüzdana çevirmeye ne dersiniz? Sevgilinize, kullandıkça ona sizi hatırlatacak bir sürpriz yapmak istiyorsanız istediğiniz şekilde süsleyebileceğiniz bir cüzdan harika olur.

35. Küçük Sürpriz Kutular

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-55

İçerisini sevgilinizin seveceği sürprizlerle doldurabileceğiniz bu şirin kutular, sevgililer gününde sevgilinizi mutlu edebileceğiniz küçük fakat etkili hediyelerden… 🙂

36. Rengarenk Çiçekler

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-51

Çiçekleri çok seven sevgilinize, hiç solmayacak bir çiçek buketi hediye edebilirsiniz. Renkli düğmelerle yapabileceğiniz bu şirin buket, sevgilinizin masasını renklendirmeye geliyor. Kadınlar çiçekleri severler, siz de sevgilinizin ruhunu okşayacak bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu şirin buket tam sizlik!

37. El Örgüsü Mini Cüzdan

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-53

Kendi ellerinizle hazırladığınız bir ürünü sevgilinizin kullandığını görmeniz sizi de fazlasıyla mutlu edecektir. Yapacağınız bu eğlenceli çalışmayla birlikte yeteneklerinizi de keşfetmiş olacaksınız 🙂

38. Evim Sensin Diy Çalışması

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-3

Hiç beklenmedik bir evlenme teklifi yapmayı planlıyorsanız, bu önerimiz tam sizlik! Kağıt ya da renkli kartonlarla hazırlayabileceğiniz bu şirin evin içerisine evlilik teklifi mesajınızı eklediğinizde sevgiliniz mutluluktan çılgına dönecek.

39. Romantik Hediye Kutusu

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-9

Kendi hediye kutumu kendim yaparım” diyecek kadar yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız kollarınızı sıvayın! 4 parça halinde yapabileceğiniz bu hediye kutusunu daha sonra sevgiliniz takı kutusu olarak da kullanabilir.

40. Mesajlı Sürpriz Şeker

sevgiliye-sevgililer-gunu-icin-el-yapimi-hediyeler-27

Sevgililer gününde hazırlayacağınız hediyenin şeker mi şeker bir sürpriz olmasını istiyorsanız, kitap kapağı şeklinde hazırlayacağınız kılıfı ile sevgilinizin aklından çıkmayacak bu mesajlı şeker sürprizini çok seveceksiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here