Sıradışı Banyo Tasarımları

Evlerimizde yepyeni banyo tasarımlarına ne dersiniz ? Değişen teknoloji ile birlikte evlerimize giren farklı tasarımlarından banyolarda nasibini aldı. Ortak kullanım alanlarından biri olan banyolarımız artık sadece temizlenmek değil hem günün yorgunluğunu atabileceğimiz hem huzur bulacağımız alan haline geldi. Burada ki dizaynları görünce sadece hayalinizdeki evi değil aynı zamanda hayalinizdeki banyoyu da kafanızda tasarlamış olacaksınız. Şimdi hayalinizdeki bu muhteşem banyolara bir göz atalım.

Sıradışı Banyo Tasarımları

Japon stili bu banyo tasarımı ile ortama egzotik hava katılmış. Alışılagelmişin dışında bu banyoda dikkat çeken unsurlar bitkiler ve ortamda kullanılan taşlardır. Banyonuzda bu tasarımla farklı bir ambiyans elde edebilirsiniz. Eskiden evin salonunda görmeye alışık olduğumuz bitkiler artık evimizin banyosunda yer alıyor. Böyle daha güzel durduğu da kesin.

Sıradışı Banyo Tasarımları

Eğer banyonuz küçükse ve daha farklı bir tasarım istiyorsanız işte tam size uygun olan amerikan stili banyo tasarımını tercih edebilirsiniz. Siyah beyaz uyumunu yakaladığınızda mükemmel bir görünüm elde edileceği açık.

Sıradışı Banyo Tasarımları

Yerden tavana kadar kahve tonlarında fayansla döşenmiş bir banyo tasarımını görüyoruz. Banyonuz büyükse bu tasarımı evinizde kullanabilirsiniz. Küvet yada duşa kabin yetmemiş olacak ki direk havuz yapılmış :). Bu banyodan kim hemen çıkmak ister ki !

Sıradışı Banyo Tasarımları

İlk bakışta evin salonu gibi görünen bu model aslında dikkatli bakıldığında son derece konforlu bir banyo tasarımı. Tamamen siyah renk kullanılan bu banyo ilk başta kulağa hoş gelmese de göze hoş göründüğü kesin.

Sıradışı Banyo Tasarımları

Evet belki bir kraliyet ailesinden gelmediniz ama bu tasarımı banyonuzda uygulayarak kendinizi krallar gibi hissetmeniz mümkün. Daha çok altın renginin kullanılığı belki otellerde bile göremeyeceğiniz bu konforu evinizin banyosuna getirebilirsiniz. Tabi bunun için küçük bir maliyet gerekebilir 🙂

Sıradışı Banyo Tasarımları

Bu tasarımda sanılan aksine banyonun köşesinde değil ortasında ve içeride kullanılan bir duşa kabin modeli. Şimdilerde artık banyoda da tablo kullanıldığını sıkça görüyoruz.

Sıradışı Banyo Tasarımları

Banyo dizaynında pek çok farklı model kullanılabilir. Bunlardan biride şüphesiz şömineli banyo modelleridir. Artık şömine sadece evimizin salonunda değil banyoda da görmeye alışık olduğumuz bir model haline gelmeye başladı. Banyoda Şömine kullanımı size daha rahat bir atmosfer yaratacaktır. Şömineyi banyo küvetinize yakın bir yerde veya lavabonuzun yanında kullanmanızı tavsiye deriz. Bu banyo dizaynında bir diğer dikkat çekici öğe zeminde parke kullanımıdır. Genellikle banyo zemininde karoya alışık olduğumuzdan bu detayın önemli bir fark yarattığı söylenebilir. Artık % 100 suya ve neme dayanıklı parke döşemeler sayesinde banyolarda bu tip zemin uygulamaları mümkün.

. Sıradışı Banyo Tasarımları

Pembe mor ve koyu renklerin hakim olduğu bu banyoda banyo duvarı ışıltılı taşlarla döşenmiş. Daha sıradışı bu banyoyla kendinizi muhteşem hissedeceksiniz.

Seçeceğiniz fayanslardan, kullanacağınız duvar renklerine, farklı asma tava desenlerinden, birbirinden güzel küvetlere ve duşa kabinlere kadar bir çok farklı ürünü inceledik. Umarım size farklı banyo tasarımları için ilham verebilmişizdir 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here