Yaz mevsiminde en sık kullanılan parçalardan biridir şortlar. Yazın sıcağında pek çok kişi pantolonlardan bıkıp kendini tiril tiril elbiselere ve rahat şortlara bırakır. Bugünkü konuğumuz ise pek çok kızın gözdesi olan şortlar. Neyle iyi gider, nasıl kombinlenir, hangi ayakkabılarla kullanılır gibi sorularınızın hepsi yazımızın devamında. En iyi 20 şort kombini ile siz de bu yazı ne giyeceğim derdine düşmeden bitirebilirsiniz.

20.

Bu sene pek çok marka hem orijinal renginde, hem de farklı renklerde olmak üzere kot şortlara yer verdi. Ancak hala pek çok kişi tarafından orijinal kot görünümü tercih ediliyor.

19.

18.

Son birkaç senedir popülaritesini kaybetmeyen bermuda şortlar da her boyla mağazalarda yerini çoktan aldı bile.

17.

Şortlar genelde spor kombinlerde yer alıyor olsa da yaz akşamları şık bir davete giderken bir blazer ceket ve bir stiletto ile müthiş bir kombin hazırlayabilirsiniz.

16.

15.

Derin V yaka basic tişörtlere senelerden beri hasrettik ve sonunda markalar bizim sesimizi duydu, koleksiyonlarında basic parçalara daha çok yer vermeye başladı. Yaz kış ihtiyaç duyduğumuz bu basic V yakalar özellikle şort kombinleriyle çok uyum sağladı.

14.

Şortlar yazlık küçük parçalar olduğu için genelde kombin tamamlayıcı olarak küçük çantalar tercih ediliyor.

13.

12.

11.

İşte size bu yazın modasına en uygun şort kombini! Bohem tarzda bir şapka, volanlı bir üst ile mükemmel bir şıklık yakalayabilirsiniz.

10.

Şu ana kadar şort kombinlerini hep tişörtle gördük ancak şortlarınızı daha klasik tarzda kombinlemek istediğiniz zaman bir gömleğe, klasik bir kemere ve çantaya yer verebilirsiniz.

9.

8.

7.

6.

Tabi söylemeden olmaz, şortların en iyi kombin arkadaşı bize göre kesinlikle crop-toplar.

5.

4.

3.

2.

1.

İlgili yazılar:

Stiletto Kombinleri ile Farklı Tarz Örnekleri

Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır? Farklı Tarzlarda Elbise Modelleri İçin Örnekler

Etek Kombinleri Örnekleri ile Kendi Stilinizi Oluşturun!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here