Sonbahara girmemizle beraber tiril tiril elbiselere, bikinilere ve yazlık ayakkabılara veda ediyoruz. Birbirini tamamlayan, göze hoş gelen her kıyafet kişinin kendisini daha iyi hissetmesini ve özgüveninin artmasını sağlar. Erkeklere nazaran daha çok modayı takip eden; dış görünüşüne, kıyafetine, takı ve ayakkabılarına daha çok özen gösteren kadınlar, giysilerinin uyumlu olması için saatlerce oradan oraya giderek alışveriş yaparlar. Sonbaharın gelmesiyle yaz aylarında bol bol kullandığımız canlı renkler yerini, kahve tonlarının ağırlıklı olduğu pastel renklere bırakıyor.

Uzunu, kısası, pilelisi, karelisi ve rengarenk seçenekleri ile her dönemin gözde kıyafeti olan etekler, şık ve alımlı görünmenizi sağlayacaktır.

Kadınların yaz aylarındaki vazgeçilmezi olan etekler, havaların soğumasıyla beraber gardıroplara kaldırılıp yerlerini daha kalın kumaşlardan yapılan eteklere bırakıyor. Kadınların kombin yaparken zorlandıkları ve “Bugün ne giysem?” dedikleri bu dönemde işinizi kolaylaştıracak kombinleri sizin için derledik.

Sonbahar Etek Kombinleri

Eğer tercihinizi kot etekten yana yapmak isteyip aynı zamanda şık olmak istiyorsanız bu kombin tam sizlik… Bu kombinle ister iş görüşmesine isterseniz de arkadaşlarınızla öğlen yemeğine gidebilirsiniz.

Sonbahar Etek Kombinleri

Kısa ve pileli etek giymek istiyor ama üşümekten korkuyorsanız ayakkabınızı ve üst bölgenizi kalın tutarak vücut ısınızı dengede tutabilirisiniz.

Sonbahar Etek Kombinleri

Pastel tonlarının sonbaharı yansıttığını söylemiştik. Pastel tonlarında doğru seçim yapılmış kareli bir etek sizi olduğunuzdan daha genç gösterecektir.

Sonbahar Etek Kombinleri

Kısa eteklerle giyilen ince siyah çoraplar hem bacalarınızı daha ince gösterecek hem de sizi daha seksi gösterecektir.

Sonbahar Etek Kombinleri

Siz de eğer yaz, kış şapka kullanan biriyseniz; kısa etek ve şapka ile yakaladığınız şıklığı diz altı etekle de yakalayabilirsiniz.

Deri etek ve boğazlı siyah kazağın uyumu size hem şıklık hem de vamp bir görünüm kazandıracaktır.

Yüksek bel kloş etekleri hem kazak hem de gömlekle kombinleyebilirsiniz. Kazağınızı ya da gömleğinizi eteğinizin içine sokarsanız, eteğin hem modelini hem de yüksek bel oluşunu göstermiş olursunuz. Bu durum bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Pileli eteklerle zarafetinize şıklık katabilirsiniz. Kendiliğinden hareketli bir parça olan bu kıyafetinizi sade bir kazakla tamamlayabilirsiniz.

Kalem etek sevenlerden iseniz kombininizi gömlekle tamamlayabiliriz. Eğer boyunuz kısa ama kalem etekten de vazgeçemiyorsanız o zaman yüksek topuklu ayakkabı giymenizi tavsiye ederiz. Bu yöntem ile boyunuzun daha kısa gözükmesini engellemiş olacaksınızdır. Uzun boylular, kalem etek kombinlerini stiletto ayakkabılarla tamamlayabilirler.

İlgili yazılar:

Stiletto Kombinleri ile Farklı Tarz Örnekleri

Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır? Farklı Tarzlarda Elbise Modelleri İçin Örnekler

Etek Kombinleri Örnekleri ile Kendi Stilinizi Oluşturun!

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here