İdeal fizik, sağlıklı ve fit görünmek her kadının vazgeçilmez arzusudur. Giydiği her elbisenin içine rahatça girebilmek, endişesiz korkusuz her kıyafeti giyebilmek henüz kilo almamış bir kadın için büyük bir lüks olmasa da güzel ve ince vücudunu kaybeden kadın zamanla anlamaya başlar incecik ve güzel vücudunun nimetini. Ardından yoğun kilolarla tanışan kadın hızla kendine diyet programı hazırlar, koşu bandında saatler geçirir, fitness merkezine gider bir o kadar da orada çalışır…Aylar geçer istediği vücuda neredeyse ulaşmıştır fakat geçen süreçte hiç göğüslerini düşünmemiştir ve hiç ölçü almamıştır. Zayıflayan ve eski formuna kavuşan kadın o çok sevdiği elbisesini giydiğinde yok olan göğüsleriyle karşılaşacak ve pişmanlık duygusu içine oturacaktır çünkü yoğun spor sürecinde dikkat etmesi gereken en önemli noktayı atlamıştır: Göğüslerini!

 Fazla Spor Göğüsleri Eritir!

Spor Yapmak Göğüsleri Küçültür Mü (1)

Dikkat ettiyseniz tüm kadın sporcularda aynı sorun vardır. Özellikle ağır sporlarla ilgilenen ve vücudunda dengesine fazla olacak kadar kas bulunan kadın sporcuların göğüsleri eski dolgunluklarını kaybetmiştir. Elbise giyip ayna karşısına geçtiklerinde kendilerini seksi ve alımlı görebilecekleri anlar geride kalmıştır artık…

Siz Siz Olun…

Spor Yapmak Göğüsleri Küçültür Mü (3)

Aman siz siz olun sporu abartmayın. Elbette hareket etmek, spor yapmak hem vücut sağlığı için gerekli hem motivasyon ve kondisyon için gerekli hem de aynı zamanda ruhsal rahatlama ve sosyal çevrenizdeki öz güven için harika bir şey. Fakat atalarımızın da dediği gibi her şeyin fazlası zarar. Gerekli olandan yettiğinden fazlasını yaparsanız yani kısaca abartırsanız aynaya baktığınızda mutsuz olmanız kaçınılmazdır. Bu yüzden göğüslerinizi spor sürecinde ihmal etmeyin, bakımını masajını yapın, doğru sutyen kullanın ve egzersizlerinizi de kaş yapayım derken göz çıkartmayacak kıvamda devam ettirin. Emin olun sonuç daha güzel olacaktır!..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here