Stiletto ayakkabı modelleri ve stiletto kombinleri açıklamadan önce stiletto nedir sorusunun cevabını verelim. Stiletto ortalama 5-8 cm arasında topuğa sahip önü ince bir ayakkabı modelidir. Ayakkabı modelleri arasında en çok tercih edilen ve formu sebebi ile her tarz giyim ile uyum içerisinde giyilebilecek bir ayakkabıdır.

Stiletto ayakkabı modelleri

Stiletto ayakkabı modelleri arasında bir çok renk, doku ve kalın topuk gibi alternatif vardır. Elbise, pantolon, etek gibi bir çok giysi ile bu ayakkabı türünü kombin edebilirsiniz.

Stiletto kombinleri

Kış kombinleri, kot pantolon kombinleri, elbise kombinleri ile bir bütünlük sağlayabilecek stiletto kombinleri için sizlere bir derleme yaptık gelin yakından birlikte bakalım.

Stiletto elbise kombinleri

Stiletto ayakkabılar hiç kuşkusuz midi boy elbiseler ile harika kombin edilebiliyor. Çan şeklinde ki elbise modelleri ile stiletto ayakkabı kombinleri için derlememiz.

stiletto kombinleri

Farklı kesimlerdeki midi elbiseler ile stiletto kombinleri. Bu kombinlerde dikkat ettiyseniz genellikle krem tonları tercih ediliyor. Her kadının dolabında mutlaka olması gereken ayakkabı tüyosunu da bu şekilde vermiş olduk.

stiletto kombinleri

Stiletto Keten Pantolon Kombinleri

stiletto kombinleri

Salaş elbiseler, dökümlü pantolonlarla da bu ayakkabı modelini kombin etmeniz oldukça mümkün.

Stiletto Kalem Etek Kombinleri

stiletto kombinleri

Stiletto ayakkabı kombinleri ofis için de kurtarıcı. Sizi yansıtan boyda ve renkte bir stiletto ayakkabı ile kalem etekleri kombin edebilirsiniz.

Kot pantolon stiletto kombinleri

Modası asla geçmeyecek kombin örneklerinden biri de kot pantolon ile stiletto kombinleri. Yırtık kot kombinleri için vazgeçilmez ayakkabılar: üç farklı renk ve gösteriş.

stiletto kombinleri

Yine boyfriend jean kombinleri için bu ayakkabı modeli oldukça uygun bir seçenek.

stiletto kombinleri

Tüm kotlarınız ile bu ayakkabı modelini kombin edebilirsiniz. Stiletto kombinleri için kotun her modeli oldukça uyumludur.

stiletto kombinleri

Stiletto kumaş pantolon kombinleri

Ofis ve özel görüşmeleriniz için stiletto kumaş pantolon kombinleri kurtarıcınız olabilir.

stiletto kombinleri

Farklı renk ve modellerde bu kombini sağlayabilirsiniz.

stiletto kombinleri

Meghan Markle Stiletto Kombinleri

Sussex Düşesi, Meghan’ın giydikleri ilham olmaya devam ediyor. Onun tarzından bir kaç derlemeyi de sizlere sunduk.
stiletto kombinleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here