Kim demiş takım elbise en çok erkeklere yakışır diye! Biz takım elbisenin en çok kadınlara yakıştığı konusunda hemfikiriz. Niye mi? İşte cevapları aşağıda…

[img][5][1][900x1234]

Bir kadını cool gösteren belki de ender kıyafetlerdendir takım elbiseler. Özellikle vücuda oturan beli kavrayan kavisli ceket ve beli toparlayan pantolon ile takım elbise bir kadına çok ama çok yakışıyor!

 

1_2133082

 

Lacivert ve beyaz rengin birbirine bu denli yakıştığını başka hangi tasarımda gördünüz? Lacivert cekete hareket karan kenarlıklı süs cepler ve ceketin içindeki şahane göğüs dekolteli ve puantiyeli bluz…Bir tasarım bir kadından ancak bu denli şık durabilir.

 

26

Siyah renkten ve takım elbiseden vazgeçemeyen kadınlar için oldukça modern bir tasarımda dizayn edilen bu şık takım elbise ile maskülen ve feminen tüm çizgileri üzerinizde taşıyacaksınız.

Desktop137

Ceket pantolon takım elbiselerin yanında ceket-etek takım elbiseler de oldukça şık duruyor. İnce belli ve uzun bacaklı kadınlarda özellikle tercih edilmesi gereken etek ceket takım elbiseler iş yerinizdeki tarzınızı da size olan bakışlara anlatmaya yetecek.

 

Gri-Ceket-Pantolon-Takım-Victoria-Secret-Kış-Kreasyonu-2012

Koyu gri bir takım elbise bir kadında ne kadar seksi durabilir? sorusunun cevabını görüyorsunuz şuanda…Az aksesuar, hafif makyaj dolgun saçlar biraz da göğüs dekoltesi bir cekette…Muazzam muazzam muazzam!!!

 

Ipekyol_1

İşte sizi büyüleyecek bir tasarım harikası! Beyazlar içinde bir kadın sizce nasıl görünür! Hele de böyle şuh bir tasarım içinde…Ceketindeki harika işleme detayla beyaz rengin hareket noktası olan bu takım elbise işle tüm dikkatleri üzerinizde toplamanız garanti…

Tommy Hilfiger Flagship Store Opening

Bir kadın ne kadar doğalsa o kadar güzeldir aslında… Makyajında saçın da abartılısı boğar ve güzellik katacağına güzelliğinizden alır..Bakınız örneği yukarıda; hafif bir makyaj doğal düz fönlü saçlar ve bir yüzük…Nasıl da tamamlamış bu takım elbiseyi değil mi?

Kirmizi-beyaz-bayan-takim-elbise

 

Ve etekler…İnce uzun bacakların en yakışan kıyafeti. Kırmızı ve beyaz renkten tasarlanmış iki güzel takım elbise ve kırmızıya da beyaza da hareket katan siyah çizgiler…İnce bele sahipseniz bu takım elbise modeli tercihiniz olsun…

 

Pantolonlu-bayan-takim-elbise

 

Büyük düğme detaylarıyla ve beyaz bir çanta ile tamamlanan bu şık siyah takım elbise beyaz erkek yaka gömlek ile oldukça uyumlu görünüyor. Yeri gelmişken hemen bir detayı hatırlatalım, genelde gömleklerde birçok kadın bebe yaka tercih eder fakat erkek yaka kadınlarda daha asil ve daha şık görünür aynen modelde olduğu gibi…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here