Yüzükler bizim vazgeçilmez aksesuarlarımızdan. Parmaklarımızı zarif bir biçimde sarar ve ağırlık yapmadan ellerimizi olduğundan daha güzel gösterirler. Evet, elbette ki günün birinde sevdiğimiz erkekten güzel bir yüzük bekliyoruz sol yüzük parmağımıza, ama o zamana kadar bizi kimse tutamaz. Alan erkek yoksa, kendimiz alır, kendimiz takarız, dert değil!

10.

tek tasimi kendim alirim diyen kadinlara ozel 10 yuzuk modeli 08

Mercan renginde bir taşa sahip olan bu renkli yüzükle yazımızı açalım. Özellikle havaların ısındığı zamanlarda parmaklarınızdaki mükemmel duracağına şüphem olmayan bu yüzük çok estetik bir görünüme sahip.

9.

tek tasimi kendim alirim diyen kadinlara ozel 10 yuzuk modeli 07

Şüphesiz ki siz bir prensessiniz! Bazen bir prenses olduğunuzu hatırlamaya ihtiyaç duyuyorsanız bu şirin yüzük tam size göre.

8.

tek tasimi kendim alirim diyen kadinlara ozel 10 yuzuk modeli 06

Kalpler her zaman için aksesuarların aranılan figürlerinden olmuştur. Siz de bu minicik kalbi parmağınızda görmek isteyebilirsiniz.

7.

tek tasimi kendim alirim diyen kadinlara ozel 10 yuzuk modeli 05

Son zamanlarda takılarda oldukça moda olan bir diğer figür ise kar figürü. Kışın bitimi yaklaşıyor evet, ama eğer siz de kışı seviyor ve böyle bir yüzüğe sahip olmak istiyorsanız hiç beklemeyin.

6.

tek tasimi kendim alirim diyen kadinlara ozel 10 yuzuk modeli 04

5.

Diğerlerinden daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yüzüğün parmağınızda en az diğerleri kadar zarif duracağına dair bir şüpheniz olmasın.

tek tasimi kendim alirim diyen kadinlara ozel 10 yuzuk modeli 03

Ben tek bir taşla yetinemem diyenlerdenseniz bu üç renkli minik taşlara ev sahipliği yapan yüzüğü çok seveceksiniz demektir.

4.

tek tasimi kendim alirim diyen kadinlara ozel 10 yuzuk modeli 02

Tak taşa yeni bir soluk getiren bu yüzük bence diğerlerine hiç ama hiç benzemiyor.

3.

tek tasimi kendim alirim diyen kadinlara ozel 10 yuzuk modeli 01

Tek renk size çok sade geliyorsa yüzüğünüzde ufak, renkli bir dokunuş isteyebilirsiniz. Bence zümrüt yeşili bunun için biçilmiş kaftan.

2.

tek tasimi kendim alirim diyen kadinlara ozel 10 yuzuk modeli 10

Pembe ve altın renginin uyumunu somut halde önümüze seren bu yüzük özellikle beyaz tenli kadınlarda muhteşem görünecektir.

1.

tek tasimi kendim alirim diyen kadinlara ozel 10 yuzuk modeli 09Damla figürü son zamanlarda adeta bir akım haline geldi. Kolyesinden tutun, bilekliğine her bir aksesuarda kendisini görmek mümkün. Siz de bu damla modasına kayıtsız kalamayanlardansanız işe bu yüzükle başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here