Anneler günü telaşı her yeri sarmışken, siz de annenize alabileceğiniz hediye alternatiflerini düşünüyorsanız annenizi mutluluktan havalara uçuracak teknolojik anneler günü hediyeleri listemize de göz atmadan geçmeyin. Alacağınız hediyenin, annenizin kullandıkça sizi hatırlayacağı bir şeyler olmasını istiyorsanız birbirinden teknolojik bu ürünler aklınızın bir köşesinde bulunsun 🙂 Alacağınız hediye vesilesiyle annenizin iş yükünü hafifletmeyi ya da keyifli bir zaman geçirmesini amaçlıyorsanız teknolojik ürünlerin satıldığı mağazaların yolunu tutsanız iyi edersiniz. Teknosa gibi gelişmiş teknoloji mağazaları bu sene de pek çok anneyi fazlasıyla mutlu edecek gibi gözüküyor. Bakalım siz en çok hangi teknolojik ürünü annenize hediye etmeye uygun bulacaksınız.

Anneler Günü Hediyesi Olacak Teknolojik Ürünler

Beyaz Eşya Seçenekleri

teknoloik-anneler-gunu-hediyeleri-1

Kadınları mutlu etmenin en kısa yolu mutfak eşyalarını yenilemektir. Zamanının büyük çoğunu mutfakta geçiren annenize buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ya da bulaşık makinesi hediye ederek mutfakta yeni eşyalarıyla daha büyük bir keyifle iş yapmasına destek olabilirsiniz.

 

Telefon Modelleri

teknoloik-anneler-gunu-hediyeleri-2

Teknolojiden kim geri kalmış ki biricik annelerimiz kalsın! 🙂 Annenizi teknolojinin hızına yetiştirmenizin en ideal yolu, son model bir cep telefonunu ona hediye etmenizden geçiyor. Mesela annenize iPhone hediye ederek onu fazlasıyla şaşırtabilirsiniz.

 

Anneler İçin Ütü Seçenekleri

teknoloik-anneler-gunu-hediyeleri-3

Kadınların en çok dert yandıkları meselelerden birisi de bitmek bilmeyen ütüleridir. Annenize işini hızlandıracak kaliteli bir ütü hediye etmeniz, anneler gününde yapabileceğiniz en makbul jestlerden biri olacak.

 

TV Alternatifleri 

teknoloik-anneler-gunu-hediyeleri-4

Annenizin vaktini eğlenceli bir şekilde geçirmesi ve yanında siz olmadığınız zaman yalnız hissetmemesi için büyük ekran TV’ler ile annenizi ödüllendirmeye ne dersiniz? Hatta TV ünitesi de alabiliyorsanız bu kombin annenizi fazlasıyla mutlu edecektir.

 

Anneler Gününe Özel Çay Makineleri

teknoloik-anneler-gunu-hediyeleri-5

Sizin evde de her şey şaşsa da annenizin çay saati hiç şaşmıyorsa, herhalde annenize çay makinelerinden daha ideal bir hediye veremezsiniz. Saatlerce çayın demlenmesini bekleme sorununa çözüm olacak bu makineler annenizin çay keyfini iki katına çıkaracak.

Son Teknoloji İpad Modelleri

teknoloik-anneler-gunu-hediyeleri-6

Anneniz de artık sosyal medyaya adım attıysa, nerede olursa olsun tüm hesaplarını da yanında taşıyabileceği bu iPad’ler ile annenizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

 

Kadınların Sağ Kolu Mutfak Robotu

teknoloik-anneler-gunu-hediyeleri-7

Evine misafir geleceğini öğrendiği zaman telaştan mutfağın altını üstüne getiren ve enfes lezzetler ortaya çıkaran annenize 2016 anneler gününde sağ kolu olacak mutfak robotu hediye edebilirsiniz.

 

Elektrik Süpürgesi Alternatifleri

teknoloik-anneler-gunu-hediyeleri-8

Beyler her ne kadar sesinden hoşlanmasalar da, kadınların olmazsa olmazı olan elektrik süpürgesi de anneler gününde annenizi en çok memnun edecek hediyeler arasında zirvede …

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here