Anneniz  diğer annelerin aksine teknoloji bağımlısıysa…  Komşu çocukları annelerine sadece telefonların açma, kapama ve arama özelliklerini öğretiyorlar, sizse yeni teknolojik gelişmeleri annenizden öğreniyorsanız… Yeni çıkan teknolojik ürünleri takip ediyor ve sizden önce sahip olmaya çalışıyorsa, yaşasın teknolojik bir anneye sahipsiniz. Diğer annelerle kıyasladığınız zaman annenizle gurur duyuyor, onun bilgi birikimine güveniyor ve ondan size yol göstermesini istiyorsanız, teknolojik bir anneye sahip olmanın avantajlarından yararlanıyorsunuz demektir. Tabi teknolojiyle haşır neşir olan bir annenin bazı dezavantajları da olabilir. Anneniz whatsap müptelasıdır ve sizinle iletişimini whatsap kanalından yönlendiriyordur. Size aniden “bana konum gönder” diyebilir ve neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. J

Peki anneler gününde teknolojik bir anneye sahip olmanın keyfini çıkarabileceğiniz anneler günü hediyeleri almaya ne dersiniz? Mesela anneniz yeni bir telefon almak istiyordur veya yaz mevsiminde hafta sonu babanızla beraber bir yerlere gezmeye gidecektir ve fotoğraf makinesine ihtiyacı vardır? Annenizin ihtiyacı olan teknolojik aletleri düşünerek ona güzel bir anneler günü hediyesi almaya ne dersiniz?

Teknoloji Meraklısı Annelere Özel Hediyeler

Profesyonel Fotoğraf Makinesi

teknolojik-annelere-anneler-gunu-hediyeleri-1

Anneniz babanızla yazın güzel bir tatile çıkma planları yapıyor ancak bir şey eksik! Gezip gördüğü yerleri ölümsüzleştirecek profesyonel bir fotoğraf makinesi. En kalitelisinden alacağınız güzel bir fotoğraf makinesi ile annenizi çok mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz.

Kulaklık

teknolojik-annelere-anneler-gunu-hediyeleri-2

Anneniz müzik dinlemeyi seven annelerdense, onun için kaliteli bir kulaklık almaya ve annenizin müzik keyfine katkıda bulunmaya ne dersiniz?

Dizüstü Bilgisayar

teknolojik-annelere-anneler-gunu-hediyeleri-3

Teknoloji meraklısı anneniz için alabileceğiniz en güzel hediyelerin başında gelen dizüstü bilgisayar ile annenizin dünyanın en mutlu insanı olmasını sağlayabilirsiniz.

Harici Disk

teknolojik-annelere-anneler-gunu-hediyeleri-4

Anneniz fotoğraf çekiyor, internetten film, dizi indirip izliyorsa ve diğer teknolojik olaylara merakı varsa, ona kaliteli bir harici disk almanız, onun için en güzel anneler günü hediyesi seçeneği olacaktır.

Telefon Tutucu

teknolojik-annelere-anneler-gunu-hediyeleri-5

Anneniz bütün işlerini telefonundan yönlendiriyorsa ve telefonu onun için çok şey ifade ediyorsa, yanından ayırmadığı telefonu için birbirinden ilginç telefon kılıfları alabilir, annenizi çok mutlu edebilirsiniz.

LCD TV

teknolojik-annelere-anneler-gunu-hediyeleri-6

Annenizle birlikte telefon izlemeye bayılıyor ve annenizle bu keyfinize keyif katmak istiyorsanız, kaliteli bir LCD TV ile bu isteğinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Cep Bilgisayarı

teknolojik-annelere-anneler-gunu-hediyeleri-7

Anneniz iş kadınıysa ve ona kullanışlı bir anneler günü hediyesi almak istiyorsanız, kaliteli bir cep bilgisayarı ile bu isteğinizi gerçekleştirebilir, annenizi çok mutlu edebilirsiniz.

Akıllı Telefon

teknolojik-annelere-anneler-gunu-hediyeleri-8

Anneniz uzun zamandır telefonunu değiştirmek istiyor ancak bir türlü bu isteğini gerçekleştiremiyor. O halde annenize en akıllısından güzel bir cep telefonu alarak, anneler gününde alabileceğiniz en kullanışlı hediyeyi almaya ne dersiniz?

Anneniz için el yapımı hediye seçeneklerini de incelemek isterseniz Güzelliğini Simlerden Alan El Yapımı Hediye Seçenekleri başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here