Genel olarak uzun boylu ve orantılı fiziğe sahip olan Terazi Burcu Erkeği, genellikle dolgun dudaklı ve biçimli ağız yapısı vardır. Terazi burcu erkeği her zaman yumuşak kalpli, yumuşak huylu ve iyimser bir kişiliğe sahiptir. Terazi burcu erkeği yalan söylemekten ve yalan söylenmesinden hoşlanmaz. Çoğunlukla çok romantik bir erkektir. Sakinliği ve huzuru seven Terazi Burcu Erkeği için ev hayatı ile aile çok önemlidir.

Peki Terazi erkeğinin hoşlandığı kadın tipi nasıldır?

terazi-erkegi-hoslandigi-kiz-tipiTerazi erkeği; kendini bilen, kendini beğenmeyen, kontrollü, ne istediğini bilen ve kararlı, içten davranan ve durması gerektiği yeri bilen kadınlardan hoşlanır.İyimser ve pozitif kadınları da seven Terazi erkeğinin hoşlandığı kadın tipi; açık ve net konuşabilen, duygularını saklamayan, uyumlu ve hoşgörülü kadınlardır.

Terazi burcu erkeği sevgisini nasıl belli eder?

terazi-burcu-erkegi-sevgisini-nasil-gosterirDuygusal ve sıcakkanlı olan Terazi burcu erkeği sevgisini, diğer hemcinslerinize olduğundan farklı davranarak belli eder. Daha duygusal, daha içten, daha koruyucu, daha şefkatli yaklaşıyorsa Terazi burcu erkeği seviyor ve hoşlanıyor demektir.

Biraz utangaç bir karaktere sahip olan Terazi burcu erkeğinin sevgisini belli etmesi zor gözükse de, az cesaretle çözülebilecek bir durumdur. Fakat bu noktada, iyi bir gözlem yeteneği gerekmektedir.

Terazi burcu erkeğini nasıl aşık edebilirim?

terazi-erkegini-etkilemenin-yollariHer zaman el üstünde tutmanız gereken Terazi burcu erkeğini, konuşmalarınız ile etkilemeyi denemelisiniz. Güçlü ve ayakları yere sağlam basan bir kadınsanız, Terazi burcu erkeğini etkilemeniz kaçınılmazdır. Görgü kurallarını bilen, kibar, zarif olmalı ve kokuya önem veren Terazi burcu erkeğinin hoşuna gidebilecek bir koku seçmelisiniz. Sade ve şık, az ve öz konuşan bir kadınsanız, gülen yüzünüz, inceliğiniz ile beraber Terazi burcu erkeğini kendinize aşık edebilirsiniz.

Terazi burcu erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız onu sürekli onaylamanız gerekecektir. Her hareketinde takdir görmek isteyen Terazi burcu erkeği, bakımlı, toplum içinde beğenilen, girdiği ortamda ilgi uyandıran kadınları beğenir.

Duygusal ve güzel bir aşık olan “Terazi burcu erkeği kıskanç mıdır?” sorusuna “hayır” yanıtı alabilirsiniz. Sosyalliğe, arkadaşlığa ve bireyselliğe önem veren Terazi burcu erkeği pek kıskanç sayılmaz.

Terazi erkeğini etkilemenin yolları!

terazi-burcu-erkegini-nasil-etkilerim1. Bakımlı olun; girdiği her ortamda dikkat çeken zarif ve bakımlı kadınlardan hoşlanır.

2. Kendinize güvenin; kendine güvenen, ayakları yere sağlam basan kadınları sever.

3. Duygusal olun; duygusal olan Terazi erkeği kendisi gibi duygusal kadınlardan etkilenir.

4. Zarif ve kibar olun; duygusallığı dışında zarif olan Terazi erkeği, kendisi gibi bir kadın arar.

5. Konuşmalarınızla onu etkileyin; entel donanıma sahip, etkileyici kadınlardan hoşlanır.

6. Dinlemeyi sevin; uzun uzun konuşan Terazi erkeği, dinlenilmekten zevk alır.

7. Kararlı olun; kararsız olduğu için karşısındakinde hızlı karar alabilme özelliği arar.

8. Açık fikirli olun; her konuda açık fikirli kadınlardan hoşlanır.

9. Terazi erkeğini övün; övülmekten, öne çıkarılmaktan zevk alır.

10. İyimser olun; pozitif enerjiyi, iyimserliği ve gülen yüzü çok sever.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here