Topuklu ayakkabılar… Topuklu ayakkabılar, topuklu ayakkabı modelleri, hangi topuklu ayakkabı neyle giyilir namına bir sürü şey yazabiliriz. Sayfaları doldurabilir ama yine de topuklu ayakkabılar hakkında söyleyeceklerimizi bitirememiş olabiliriz. Topuklu ayakkabılar yalnızca kadınların sahip olduğu öyle bir büyüdür ki, hakkında söylenecekler asla bitmez.

topuklu ayakkabi giyemeyen kadinlara ozel 5 durum 06

Ancak topuklu ayakkabılar kabul edelim ki giymesi pek de kolay şeyler değil. Henüz topuklu ayakkabılarla 1 km dahi yürümeyi başaramamış hemcinslerimiz olduğunu biliyoruz. Bu onların suçu mu? Elbette ki değil! Bazı kadınlar ne yaparlarsa yapsınlar, hangi topuk boyunu, modelini seçerlerse seçsinler anlaşamıyorlar topuklu ayakkabılarla. Gelin, bugün onların derdine tercüman olalım.

5.“Giydikçe alışılıyor.”

Kaç kere duydunuz bu cümleyi sevgili topuklu ayakkabı giyemeyen hanımlar… 10? 20? Asla tükenmiyorlar değil mi, giydikçe alışacağınızı düşünenler? Alışılmıyor işte! Madem alışılacağını düşünüyorsunuz kaç km yol yürümemiz gerektiğini de söyleyin de ona göre davranalım. Yok ama böyle boşa kürek çekiyoruz sanki.

topuklu ayakkabi giyemeyen kadinlara ozel 5 durum 03

4.“Bak bu dolgu topuk, daha rahat yürürsün.”

Hiç anlamadığım bir şey varsa o da dolgu topukla daha rahat yürünebileceğini düşünen kişilerdir. Hayır efendim, yürünmüyor işte. Hayır belki stilettolarla yürüyenlere rahat geliyordur ama bize her türlü topuk ters. Dolgu topukla da rahat değiliz, ince topukla da. Rahat bırakın bizi artık!

topuklu ayakkabi giyemeyen kadinlara ozel 5 durum 01

3.“Gelinlikle ne yapacaksın?”

Şükürler olsun gelinlik altına Converse modası getirene! Şükürler olsun gelinlikler için en cici babetleri tasarlayanlara! Sayelerinde rahat bir nefes aldık. Sayelerinde gelinliğimizin altına ne giyeceğimiz konusunda bizden daha çok endişelenenleri susturmayı başardık.

topuklu ayakkabi giyemeyen kadinlara ozel 5 durum 02

2.“Bu elbisenin altına stiletto iyi gider.”

Hayır efendim, babet daha iyi gider! Artık topuklu ayakkabıları aratmayacak şıklıkta babetler ve düz ayakkabılar var neyse ki. Biz de böylece en şık kıyafetlerimizi acı çekmeden tamamlayabiliyoruz.

topuklu ayakkabi giyemeyen kadinlara ozel 5 durum 04

1.Ayaklarımızı seviyoruz!

Şimdi de sırada kendimizi avutma seansı var! Ayaklarımızı seviyoruz ve acımalarını istemiyoruz. Onu da geçtim aynı zamanda topuklu ayakkabı insan ayaklarının anatomik yapısına uygun değil. Giymiyorsak bir bildiğimiz var yani!

topuklu ayakkabi giyemeyen kadinlara ozel 5 durum 08

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here