Minimal dövmeler, renkli dövmeler, kabartmalı dövmeler derken dövme severlerin her geçen gün deneyeceği yepyeni dövme çeşitleri çıktı ortaya. Artık kanayan bir gülden, bir ejderhadan daha çok figür var dövme dendiği zaman. Bileklik dövme modelleri de bunun en güzel örneklerinden biri sadece. Ancak sizi şimdiden uyaralım, bileklik dövme yaptırmayı düşünüyorsanız şayet tüm bilekliklerinizden vazgeçmeniz gerekecek. Çünkü her biri çok ama çok güzel!

Bir mağazadan bileklik alırken nasıl tüm kontrol sizdeyse aynı şekilde bileklik dövme yaptırırken de öyle. Dövmeniz kolunuzun üst kısmına kadar çıkacak mı, parmaklara uzanacak mı, yoksa sadece bilek kısmında mı kalacak buna siz karar vereceksiniz.

Dövmenin bu kadar çekici olmasının muhtemelen en güzel yanı işte bu: Yaratıcılık. Muhtemelen bir resim şeklinde bir bileklik bulamazsınız ancak bir resim şeklinde bir dövme yaptırabilirsiniz ve bir daha bileklik takmaya ihtiyaç duymazsınız.

Aşırı karışık modelleri seveceksiniz diye bir şey yok elbette. Yazının başında da dediğimiz gibi minimal dövmeler de var ve hala modasını kaybetmiş değil.

Eğer hint kınası modellerini seviyorsanız kalıcı dövmede size en çok hitap edecek olan modeller hint kınasıyla yapılmışa benzeyen bu bileklik dövme modelleridir. Artık her sabah bu kıyafete ne uydursam da taksam derdine son!

Ya da diğer bilekliklerinizden farkı olmasın istiyorsanız böyle sade ve şık bir model de tercih edebilirsiniz. Asıl gösterişi sadeliğinde!

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here