Essie Amerika’nın meşhur tırnak bakım markası. Tırnaklara öyle yoğunlaşmış bir marka ki koleksiyonunda hiç aklınıza gelmeyecek renkler bulmanız mümkün. Kalıcı, çabuk kuruyan kaliteli, üstelik zararsız formülasyona sahip ojeleri bulunur, herkes güvenle kullanabilir.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 02

Öte yandan Essie’nin bu kadar sevilmesinin bir diğer sebebi ojelerinin eğlenceli ve ilginç isimlere sahip olması. Yıldızların da tercihi olan Essie ojeleri Türkiye’de YKM ve Boyner mağazalarından satın alabilirsiniz. Bakalım yıldızların tercihi neymiş?

unlu yildizlarin essieden tercihleri 07

Jennifer Aniston

Hollywood’un ünlü yıldızlarından Jennifer Aniston doğal ve sade tarzıyla ama inkar edilemez şıklığıyla her zaman göz kamaştıran yıldızlar arasında. Onun da tırnak bakımında ve renklerinde tercihi Essie.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 03

Kendisinin Essie’den tercihi ellerin güzelliğini ortaya çıkaran sapsade Fed Up rengi. Bu renk çok ince yapılı bir oje. Tek katla french manikürünüzle, birkaç katta sürerek opak bir oje olarak kullanabilirsiniz.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 10

Eva Longoria

Çekicilik konusunda birçok kişiyi solda sıfır bırakan, oyunculuğuyla da birçok kişinin hayranı olduğu Eva Longoria Hollywood’un şarap gibi gittikçe güzelleşen kadınlarından.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 09

Tırnaklarını renklendirmede tercihi ise doğallıktan yana. Belli belirsiz pembe rengiyle tırnağın doğal rengi olarak duran ve french manikürünüzle de rahatlıkla kullanabileceğiniz Sugar Daddy ünlü yıldızın tercihi.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 17

Beyonce

Şarkı ve dans anlamında birçok kişinin ilham perisi Beyonce’un tercihi de Essie’den. Kendisi anne olmasına rağmen performansından hiçbir şey kaybetmemesiyle hala zirvede.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 04

Beyonce’un Essie’den en sık kullandığı oje ise Power Clutch. Gri tonuna sahip olmasına rağmen az biraz yeşillik de içeren bu renk Beyonce’un bronz tenine çok yakışıyor olmalı.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 15

Blake Lively

Gossip Girl ile tanıdığımız Blake Lively, Hollywood’un en güzel sarışınlarından. Birçok kızın saçlarını sarıya boyatırken kendini model aldığına eminim.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 05

Lively tırnaklarında farklılıktan yana. Kendisi Essie’den Coat Azure isimli ojeyi tercih ediyor. Tatlı mı tatlı mavi tonu ve sedefli yapısıyla oldukça eğlenceli bir renk olduğunu söyleyebilirim.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 06

Gywneth Paltrow

Genç kızların Brad Pitt ve Ben Affleck ile ilişkilerini kıskandığı, Hollywood’un en asil duruşlu kadınlarından biri Paltrow. Gerek oyunculuğu, gerekse sarışınlığıyla her daim göz kamaştırıyor.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 11

Paltrow’un Essie’den seçimi aynı parfümler gibi bir imzaya dönüşmüş. Sedefli, kırık beyaz rengiyle elleri bakımlı, zarif ve şık gösteren Imported Champagne ünlü yıldızın seçimi.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 13

Angelina Jolie

Artık Jolie’yi oyunculuğundan çok evlat edindiği çocukları ve sosyal projeleriyle duyar olduk. Ama kendisi hala Hollywood’un hatrı sayılır isimlerinden.

86th Annual Academy Awards - Arrivals

Kendisinin Essie’den tercihi ise, Essie’nin artık klasikleşmiş renklerinden biri olan Madamoiselle. Bu zarif renk, ünlü yıldızın en sık kullandığı ojelerden.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 14

Prenses Kate

Aslında bir oyuncu ya da sanatçı değil ama buna rağmen prenses olması nedeniyle giydikleriyle, makyajıyla ve sürdükleriyle fark yaratan Prenses Kate elbette Essie’den tercihiyle de yazımızda kendine yer buldu!

unlu yildizlarin essieden tercihleri 16

Kendisinin sevdiği Essie ojelerinden biri olan Allure, belli belirsiz rengiyle tam bir french manikür rengi. Prenses Kate bu ojeyi düğününde de tercih etmiştir.

unlu yildizlarin essieden tercihleri 12

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here