Ünlüler sevdiklerine hediye almak için bir servet harcıyor. Rakamları duyunca dudağınız uçuklayabilir. Bu fiyata ev alınır da diye bilirsiniz. Ama onlar sevdikleri için kesenin ağzını açan ünlüler. Gelin birlikte ünlülerin çocuklarına aldığı en pahalı hediye neymiş birlikte bakalım.

Victoria & David Beckham

Victroia Backham bir moda ikonu. Çocukları ve kendi kıyafetleri için binlerce dolar harcayan güzel bir kadın. Backham çifti için kızları Harper’da oldukça şanslı. Çünkü ailenin tek kızı. Beckhams’ın en küçük çocuğu Harper kesinlikle bir santsever, ebeveynleri ona mümkün olan en uygun hediyeyi aldı: 600.000 doları aşan “Baba Kız” başlıklı özel bir Damien Hirst tablosu.

Beyonce & Jay Z

Beyonce ve Jay Z’nin küçük kızına, 80.000 $ ‘lık elmasla kaplanmış Barbie’ye  satın almıştı.

Tyrese

Hızlı ve Öfkeli’nin komedi yardımcı oyuncusu kesinlikle ne hediye alacağını iyi biliyor. Kızı Shayla’yı bir Noel hediyesi olarak bir ada satın almış. Kızının film karakteri kadar cömert bir hayat sürmesini istiyor gibi.

Brad Pitt & Angelina Jolie

Entertainment Tonight’a verdiği röportajda Brad Pitt ve Angelina Jolie, kızları Shiloh’un paten hobisi için bir hediye hazırladılar. “Paten oynamaya çok meraklı. O bir kaykaycıdır. Grafiti dersleri ve kaykay yaptık.” diyen eski eşler kızları için evde, ailenin keyfini çıkarabileceği bir kaykay parkı yaptırmıştı.

Madonna

Kızının Lourdes’in 11. doğum gününde Madonna, eğlenceli bir günün mükemmel bir hediye olacağına düşünmüştü. Ve kızı için 6 saatlik bir spa, ardından havalı akşam yemeği.

Kris Jenner

Kris Jenner küçük kızı Kylie için 11,000 ila 15,000 dolar arasında değer verilen Birkin marka çanta hediyeyi seçti. Hem de henüz doğum günü olmadığı halde!

Kanye West

Kanye’nin kızı North kesinlikle babasının kızı. Kanıt ise  Kim Kardashian’ın paylaştığı bu sevimli İnstagram fotoğrafı.   Minyatür büyük modelle aynı model değil, ama baba kız birlikte bir takım oluşturmuşlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here