Dünyaca ünlü starların ayda bir yeniledikleri hatta ay bile dolmadan ex aşklarının yerini başka sevgililerle doldurdukları magazin sayfalarından düşmeyen bir gerçek. Fakat her bir haberde farklı sevgili ama benzer hediyeler görmek de pekala mümkün. Ama bu hediyelerin ortak bir özelliği var ki o da milyon dolarlara mal olması. İşte yabancı ve Türk ünlülerin sevgililerine ve çocuklarına hediye ettikleri pahalı oyuncakları…

40 MİLYON DOLARLIK UÇAK

Ünlü şarkıcı Beyonce, eşi Jay Z’e dudak uçuklatan bir babalar günü hediyesi verdi.Beyonce, kocasının ilk Babalar Gününde ona 40 Milyon dolarlık bir uçak hediye etti.

beyonce

1.6 MİLYON DEĞERİNDE HELİKOPTER

Angelina Jolie’nin sevgilisi Brad Pitt’e aldığı hediye basına yansımıştı.
Jolie, Pitt’e 1.6 Milyon Dolar değerinde bir helikopterle sürpriz yapmıştı.

brad2

30 BİN STERLİNLİK CHANEL SAAT VE MUSTANG ARABA

Justin Bieber, çocukluk arkadaşına dudak uçuklatan bir Noel hediyesi aldı. Bieber, anavatanı olan Ontario’da birlikte büyüdüğü arkadaşı Ryan Butler’a bir Mustang araba hediye etti. Butler, hediyesinin fotoğrafını Twitter’daki sayfasından duyurdu. Justin Bieber bir süre birlikte olduğu eski sevgilisi Selena Gomez’e de 30 Bin Sterlin değerinde bir Chanel saat hediye etmişti.

justin

300 BİN STERLİNLİK OYUNCAK JEEP

Yeşil sahaların yıldızlarından Wayne Rooney de aldığı Noel hediyesiyle minik oğlu Kai’yi mutluluktan çılgına çevirdi. Wayne Rooney ve eşi Coleen, Kai’ye 500 Sterlin değerinde revize edilmiş bir oyuncak jip hediye etti.

wayne rooney

72 BİN DOLARLIK ARABA

David ve Victoria Beckham artık sadece isimleriyle bile servet kazanabiliyor. Durum böyle olunca da hem kendileri hem çocukları için servet harcamaktan kaçınmıyorlar. Bu oyuncak araba da buna bir örnek. Çift, oğulları Brooklyn için 72 bin dolar değerinde bir oyuncak araba aldı.

beckham

220 BİN DOLARLIK MAYBACH ARABA

Ünlü şarkıcı P. Diddy de kelimenin tam anlamıyla parasını nereye harcayacağını bilemeyenlerden. Şarkıcı henüz 16 yaşında olan yani ehliyet alacak yaşa bile gelmemiş olan oğluna 220 bin dolar değerinde bir Maybach araba hediye etti. Hem de yanında şoförüyle birlikte…

2.5 MİLYON DOLARLIK YALI

Emre Belözoğlu Futbolcu- Eşinin hamile olduğunu öğrendikten sonra sevincini kesenin ağzını açarak yaşayan ünlülerden. Eşine bu güzel haber karşılığında Kanlıca’da 2 buçuk milyon dolarlık bir yalı satın aldı.

170 BİNLİK PORSCHE JEEP

Bülent Ersoy bir dönem evlenip boşandığı Armağan Uzun’a öyle hediyeler almıştı ki… Çift daha sevgiliyken Ersoy, Uzun’un İzmir’deki evine plazma TV aldı. Bunun ardından annesi Necla Poyraz’la arası açılmıştı. Ersoy annesinin gönlünü aldıktan sonra bu kez de Uzun’a 10 bin TL’lik Vertu marka bir cep telefonu aldı. Ersoy evlendikten sonra da eşine 170 bin lira değerinde bir Porsche jip satın almıştı.

Porsche-Cayenne-75

300 BİN DOLARLIK YAT VE BMW X5 JEEP

Ebru Yaşar’ın sevgilisi Azaphan önce Sevgililer Günü’nde Yaşar’a aldığı BMW X5 jiple haber oldu. Daha sonra da 300 bin dolarlık yat hediye etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here