Dalgalı saç modelleri en çok tercih edilen saç modeli. Bu modeli uygulamak biraz vakit alsa da sonucu her zaman çok hoş oluyor. İstediğiniz kalınlıkta bukle elde etmek için uygun maşayı seçmeniz gerekiyor. Bonus bukleler için ince bir maşa ideal olacaktır. Eğer kalın ve seyrek dalgalar istiyorsanız orta veya kalın bir maşa işinize yarayacaktır.
Saçlarınızı doğal yöntemlerle de dalgalı hale getirebilirsiniz.
Dalgalı saçları günün her saatinde kullanabilirsiniz. Sıkı bukleleri davetlerde ve iş yaşamında, sarkık dalgaları da günlük yaşamınız da kullanabilirsiniz.
Bir tavsiye saçlarınıza sürekli maşa yapıyorsanız doğal yağlar ve bitkiler ile saçlarınıza bakım uygulamakta fayda var.

Uzun Kıvırcık Saç Modeli

Uzun Kıvırcık Saç Modeli

Uzun kıvırcık saç modelleri için saçlarınızın bir hayli uzun olması gerekmektedir. Çünkü kıvırcık saç saçı 1/4 oranında daha kısa gösterecektir. Bu model saçınızı zengin gösterir. En dikkat çekici saç modelleri arasındadır. Ve maalesef her kadın bu saç modelini kullanamaz. Ama kaynak, postiş gibi alternatifler sayesinde bu tarz bir saça sahip olabilirsiniz.

Uzun Dalgalı Saç Modelleri

Uzun Dalgalı Saç ModelleriUzun dalgalı saç modelleri en klasik saç modeli olmakla birlikte en çok beğenilen saç modelleri arasındaki tahtını uzun yıllardır korumaktadır. Bu saç modeli bütün kadınlara yakışır.

Uzun saç modelleri

Uzun Dalgalı Saç ModelleriHemen hemen her kadın hayatında bir kez uzun saç modelleri için araştırma yapmış ve bu saç modelini tercih etmiştir. Sizler için olumlu ve olumsuz yanlarını derlediğimiz bu model için farklı seçeneklere sizin için hazırladığımız galeriden bakarak yeniden bu saç modeli hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here