Kendi ellerinizle yapacağınız ve yaptğınız el yapımı seçeneğe dönüp “vay canına!” diyeceğiniz çanta modelleriyle karşınızdayız. “Bunu ben yaptım” diyerek kendinizi övgülere boğacağınız ve sevdiklerinize hediye ederek onları da çok mutlu edeceğiniz bu el yapımı çanta modelleri tanışmaya hazır olun. Size kitaplardan bile yapabileceğiniz çanta modellerini gösterecek, önce kendinizi şaşırtmanızı ardından da görenleri şaşırtmanızı isteyeceğiz. Meraklanmaya başladınız değil mi? O zaman sizi el yapımı hediye seçeneklerimizle tanıştırmamızın zamanı geldi. Hadi bakalım!

En Şık El Yapımı Çanta Modelleri

Eskiyen Tişörtlerden Yapılan El Yapımı Çanta

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-1

Eski ve süslü tişörtlerinizi kullanmayı artık düşünmüyorsanız, onlardan yapacağınız harika çanta modelleri ile sizi tanıştırmak isteriz. El çantası şeklinde kullanabileceğiniz bu çantalarla şıklığınızı tamamlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tişörtten Çanta Nasıl Yapılır?

Taşlarla Çanta Süsleme

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-2

Eski kolyelerinizi sade çantanızı süslemek için kullanmaya ne dersiniz? Çantanızın havasını değiştirecek ve daha abiye şekle dönüştürecek bu el yapımı süsleme seçeneği ile, abiye elbiselerinizle bütünleşen bir çantaya sahip olacaksınız.

Evde Clutch Çanta Nasıl Yapılır?

Kitaplardan Yapılan El Yapımı Çantalar

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-3

Bazı insanlar kitaplarını elinde taşımayı severler. Siz de bunu seviyorsanız, kendinize kitaptan çanta yapmayı neden düşünmüyorsunuz. Kitaplarınızı beğendiğiniz bir kumaşla kaplayarak hazırlayabileceğiniz bu el yapımı çanta modeli ile şıklığınızı çok farklı bir şekilde tamamlayacaksınız.

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-4

Dilerseniz çantanıza kulp da yapabilir, kitabınızı el çantası haline dönüştürebilirsiniz.

Boncuklarla Süslenen El Yapımı Çantalar

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-5

Sade çantalarınızı abiye çantalara dönüştürerek harikar el yapımı çanta modellerine imza atmaya ne dersiniz?

Boncuklarla Çanta Süsleme

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-6

Eğer örmeyi seviyor ve el becerinize güveniyorsanız, size hazırlayabileceğiniz çok şık iki el yapımı çantayı göstermekten büyük mutluluk duyarız. Sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz bu çanta modelleri ile onları da çok mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Çok Şık El Çantaları 

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-7

Leopar desenlerden mi hoşlanıyorsunuz? Yoksa renkli çantalar favoriniz mi? Eğer bu iki şık size yakın geliyorsa, güzel bir çanta için yapabileceğiniz tek şey istediğiniz kumaşı satın almak ve istediğiniz çantayı yapmak.

El Yapımı Cüzdanlar

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-8

İster örerek, isterseniz de deri kumaşlardan elde edebileceğiniz bu çok şık el yapımı cüzdanları sevdiklerinize hediye edebilir, onların mutluluğuyla mutlu olabilirsiniz.

Örgü Çanta Nasıl Yapılır?

El Yapımı El Çantaları 

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-9

Kendi çantanızı kendiniz yapabilir, dilerseniz sevdiklerinize el yapımı hediye seçeneği olarak sunabilir, dilerseniz de kendi şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Çanta Süsleme

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-10

Alacağınız rengarenk boncuklarla çantalarınızı harika bir süsleyebilir, şıklığınızı kendi ellerinizle tamamlayabilirsiniz.

Gözlük Kaplarından Yapabileceğiniz El Yapımı Çantalar

vay-canina-diyeceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-12

Eski gözlük kaplarınızdan çok güzel el yapımı çantalar yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Yaza çok yakışacak el yapımı tişört modelleri başlıklı yazımızı okumaya ne dersiniz?

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here