Victoria’s Secret pek çok kadının hassas noktası. Farkındayız çoğu erkeğin de hassas noktası ama biz bugün Victoria’s Secret’ın birçok kadının sahip olmak istediği mayolarından ve iç çamaşırlarından bahsedelim diyoruz. Kendisi bu sektörde resmen bir yıldız biliyorsunuz ki. En iyi modellerle çalışıyor ve ürünlerini bu şekilde sergiliyorlar. Gösterişli defileleri ve sizi içine çeken mağazaları var. Türkiye’de çok bir geçmişi yok, buna rağmen ülkemizdeki pek çok kadının bu markaya aşık olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Peki Victoria’s Secret sizce gerçek bir marka mı? Yani bize gösterdikleri mayolar, iç çamaşırları o modellerin üzerindeki gibi mi durmalı? Geniş kalçalarımızla, ayva göbeğimizle giyemez miyiz bu ürünleri? Elbette ki giyebiliriz! Hatta giymek en çok bizim hakkımız.

Gelin şimdi sizlerle Victoria’s Secret mayolarının normal kadınlarda, yani model olmayan, her pazartesi diyete başlayan, her daim kilo fazlası olan, göbeğiyle ve kalçalarıyla barışık güzel kadınlardan bahsediyoruz, nasıl durduğuna bir bakalım. Kime daha çok yakışmış siz karar verin!

6.Kirsten

Bronz bir ten midir bizi güzel yapan? Pek sanmıyorum!

5.Allison

Kıvrımlı bir vücut olmadan giyemiyor muyuz bu mayoları? Öyle de bir giyiyoruz ki!

4.Lara

Seksapaliteyse seksapalite arkadaşım!

3. Sheridan

Göbeğimizi, basenlerimizi seviyoruz işte! Siz her ne kadar bize böyle olmamamız gerektiğini aşılasanız da…

2. Nina

Zaten kim plajda makyajlı durur ki? Kandırmayın artık bizi!

1. Kristin

Hepinize teşekkürler sevgili genç kadınlar, bize ne kadar güzel olduğumuzu tekrar hatırlattığınız için!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here