Daha adil, daha genç ve daha sağlıklı bir cilt ararken, bilgi çok değerli bir araçtır. Cilt hakkında ne kadar çok şey biliyorsak, en iyi sonucu elde etmek ve daha fazla zarar görmesini önlemek için tedavi planımız o kadar iyi olur. Cildinizdeki sorunların ne olduğunu tam olarak bilmek isterseniz, VISIA sizin için en uygun tekniktir.

Neva Clinic’te gelişmiş dijital cilt analizi sistemi VISIA yardımıyla müşterilerimize benzersiz danışmanlık ve analizler sunuyoruz. Bu bilimsel yaklaşım, tıp uzmanlarımızdan biriyle yapılan doğrudan istişarelerle birlikte mükemmel bir görüntüleme sistemi kullanmaktadır. VISIA cilt analizi sistemi tarafından kazanılan sonuçlar, her müşteri için ayarlanmış, herhangi bir tedavi programı için bir çerçeve oluşturulmasına yardımcı olur.

Eşsiz cilt profilinizi bilmek, cilt ve canlılığın ilk adımıdır. VISIA cildinizin hem yüzeyindeki hem de altındaki durumunu belirleyebilir. VISIA sisteminden elde edilen multispektral görüntü ve analiz, genel görünümünüzü etkileyen, cildinizin bireysel yönlerine açık ve çok boyutlu bir bakış açısı kazandırır ve kişiselleştirilmiş cilt tedavi programında bir rehber görevi görür.

VISA cilt analizi nasıl uygulanır?

VISIA sistemi, cildinizin sağlık ve görünümünü etkileyen altı alana ilişkin önemli görsel bilgileri yakalamak için multispektral görüntüleme ve analiz kullanır: Kırışıklıklar, lekeler, gözenekler, ten rengi uyumu (cilt renginin çeşitliliği), porfirinler (bakteri içeren gözenekler) ve UV lekeleri (foto hasar özellikleri ve güneşe aşırı maruz kalma).

VISIA ayrıca binlerce profili içeren veritabanımızdan kadınların cilt rengi ile cildinizin özelliklerini bilgilendirici bir karşılaştırma sağlar. Elde edilen kapsamlı bilgi, uzmanlarımızın sizin için en uygun tedavileri ve cilt bakım uygulamalarını önermesine yardımcı olur. İlk randevunuzda, farklı cilt koşullarının tedaviler için fotoğraf ve öneriler ile birlikte cildiniz hakkında ayrıntılı bir rapor alacaksınız. Bilgisayar, bir dizi tedaviden sonra cildinizdeki gelişmeleri görebilmeniz için ayrıntılarınızı saklar. Bu inanılmaz yenilik, her müşterinin ilerlemesini, tedavilerin uygulanmasından sonraki sonuçlarını izlemesine olanak tanır.

VISA cilt analizinden ne beklemelisiniz?

VISIA, teninizin düzgünlüğü ve kırışıklıkları ile güneş hasarına kadar, cildinizin sağlığının tüm yönlerinin tanımlanması için en kapsamlı analizi verir. Cildinizi etkileyen tüm alanların kesin bir VISIA görüntüsü ile uzmanlarımız, karakteristik sonuçlarınıza dayanarak, benzersiz cilt özellikleri için en uygun gençleşmeyi, yenilenmeyi ve tedavi seçeneklerini önerebilir. Profilinize dayanarak, program aynı zamanda VISIA görüntülemeyle kalıcı yüz cilt bakımı için düzeltilmiş önerileri de içeriyor ve cilt bakımınızın canlılığını izlemede ve cilt bakımının zaman içindeki etkinliğini incelemekte paha biçilmez bir yardımcı olarak yer alıyor.

Bu yüz cilt analizinin avantajı, tüm yüz bakımlarında kullanılabilmesidir. İster dolgu ile tedavi etmek, yüz kırışıklıklarına karşı botoks tedavisi yapmak veya kimyasal peeling veya mikrodermabrazyon gibi tamamen invaziv olmayan bir tedavi yöntemi ile VISIA profesyonel yüz cilt analizi, tedavileri planlamanıza ve mümkün olan en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olabilir.

Daha iyi tanı, daha iyi bakım anlamına gelir?

Cildinizin genel durumuna katkıda bulunan birçok değişken arasında altısı optimal cilt bakımı alayının seçimi için çok önemlidir. Bu değişkenler şunlardır: Kırışıklıkların yeri ve derinliği, pigment değişiklikleri, vasküler değişiklikler (kızarıklık), gözeneklerin genişliği ve durumu, UV hasarının etkileri ve porfirin bakterilerinin varlığı.

VISIA profesyonel yüz cilt analizi aşağıdaki faktörleri değerlendirir:

Görünür lekeler (cilt yüzeyinde oluşan düzensizlikler – lekeler, yaralar, yaş lekeleri ve diğer lekeler)
Kırışıklıklar (yaşlanma sonuçları, gözler ve ağız çevresinde en yaygın olanı)
Gözenekler
UV ışınları (cilt yüzeyinde ve cildin daha derin tabakalarında güneş hasarı lekeleri)
Kahverengi lekeler (lokalize hiperpigmentasyon, göz altı melazma ve benlerin dahil olduğu deri rengi kaybı)
Kırmızı alanlar (kılcal damarlardan kaynaklanan kızarıklık, rozasea, iltihaplanma veya şişme sonuçları)
Porfirin (gözeneklerde yaşayabilen ve şişmeye neden olan doğal bakteri).

VISIA sizin için uygun mu?

VISIA profesyonel yüz cilt analizi tüm tonlar ve cilt türleri için uygundur. Bu sistem, önleyici ve ilave eylem için basit ve anlaşılır raporlar ve tavsiyeler sağlar ve güneşten uygun koruma hakkında daha fazla bilgi edinmek için eğitim aracı olarak dünyada giderek daha fazla kullanılır. Normal olarak kaygısız ve ikna etmek zor gençler de VISIA sisteminden yararlanmaktadır. O yaşta genellikle güneş hasarı riski altındadırlar ve VISIA sistemi ile cilt yaşlanmasının görsel gösterimi önleyici eylemler yapmalarına neden olabilir.

Detaylı bilgi için: nevaclinic.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here