Sinema sektörünün hızlıca ilerlediği dönemlerin içerisindeyiz. Artık dizi/filmlerden çok sinemaya giderek filmleri izlemeyi tercih eder olduk. Bu durum hem filmlerini gişelerini arttırmakta hem de daha kaliteli filmlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bundan oldukça hoşnut olan sinema severlerin merakla vizyona girmesini beklediği filmleri sizler için araştırdık, gelin birlikte inceleyelim

1) Dracula

Vizyona Girmesi Beklenilen Filmler (1)

3 Ekim 2014 tarihinde vizyona girecek olan ABD yapımı film Dracula, Fantastik, Aksiyon, Gerilim ve Korku türlerini bünyesinde barındırmaktadır. Gerçek bir efsane olan Vlad the Implarer’ın hikayesinden yola çıkarak vampir mitolojisinin köklerine doğru uzun bir serüvene giriyor.

2) Pek Yakında

Vizyona Girmesi Beklenilen Filmler (5)

İlk gösterimi yapıldıktan sonra birçok ünlü tarafından gerek olumlu gerekse olumsuz yönde eleştirilen film, Cem Yılmaz hayranları tarafından merakla beklenen filmler arasında. Yeşilçam’a saygı ve göndermede bulunan Pek Yakında filmi, Cem Yılmaz’ın diğer filmlerine nazaran biraz daha değişik olacak. Bu filmde hem hüzünlenecek hem de eğleneceksiniz.

3) Evrim / Transcendence

Vizyona Girmesi Beklenilen Filmler (2)

Başrollerinde Johnny Deep’in bulunduğu Evrim filmi tüm dünyada merakla beklenen filmler arasında yer alıyor. Bilim Kurgu, Aksiyon ve Dram türlerinde olan bu filmin konusu, Dr Will Caster yaptığı çalışmalarla insandan daha üstün, dahi bir bilgisayar yapmaya çalışır. Fakat böyle bir olayın gerçekleşmesini istemeyen bir grup tarafından saldırıya uğrar.

4) Yıldızlararası / Interstaller

Vizyona Girmesi Beklenilen Filmler (3)

Ünlü yönetmen Christopher Nolan tarafından vizyona konulacak film Yıldızlararası, 7 Kasım 2014 tarihinde vizyona girecektir. ABD yapımı olan Bilim Kurgu filminde, bir grup kaşifin yeni keşfedilmiş bir solucan deliğinden geçip daha önce insanoğlunun gidemeyeceği yerlere ulaşması konu alınmıştır.

5) Hobbit: Beş Ordunun Savaşı / The Hobbit: The Battle of the five armies

Vizyona Girmesi Beklenilen Filmler (4)

17 Aralık 2014 tarihinde vizyona giren ve milyonlarca hayranını merak içerisinde bırakan The Hobbit serinin 3. filmi ile vizyona girmeye hazırlanıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla ve görsel efektleriyle sizleri ekran başına kilitleyen bu filmde başrolleri Martin Freeman, Orlando Bloom, Elijah Wood ve Evangeline Lilly paylaşmaktadır. Serinin 3. filminde Bilbo Baggins’in heyecan dolu serüvenine tanıklık ediyoruz. Bilbo ve cüceler, Erebor ve hazinesine kavuşmaya biraz daha yakınlaşacak. Film, fantastik ve Macera türünde olan beklenen yapıtların en başında yer alıyor.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here