Birçok kadının vücuduyla ilgili problemleri vardır. Birçoğumuz Victoria’s Secret meleği değiliz ki aynaya baktığımızda “İşte bu!” diyerek gülümseyelim. Bunun yerine kıyafetlerimizle kusurlarımızı örtmeye ve kendimizi daha iyi hissetmeye çalışırız.

Bugünse geniş kalçalı kadınların yaşadığı sıkıntılardan dem vurmak istedik. Üzülmeyin sizi de anlıyoruz!

6.Aldığınız her pantolonunun beli bol olur. Çünkü kalçanızdan geçmeyi başaran her pantolon/etek aslında bedeniniz için büyüktür ve belinizde bollaşır. Ama yapacak bir şey yoktur çünkü belinize tam olan bir pantolon/etek kesinlikle kalçanızdan geçmeyi başaramayacaktır.yalnizca kalcasi genis kadinlarin anlayabilecegi 6 durum 05

5.Üstünüze tam oturan bir elbisenin popo kısmı illa ki sıkar. Elbiseniz öyle bir hale girer ki sanki özellikle popo kısmı dar yapılmış gibi. Kimseyi bu elbiseyi dikkati poponuza çekmek için giymediğiniz ikna edemezsiniz.

yalnizca kalcasi genis kadinlarin anlayabilecegi 6 durum 03

4.Elbise ve etekleri bir türlü rahat kullanamazsınız. Çünkü muhakkak poponuz arkadan etek kısmını kaldırır ve siz de çekiştirmek zorunda kalırsınız.

yalnizca kalcasi genis kadinlarin anlayabilecegi 6 durum 02

3.Bir bikini takımını asla aynı bedenlerden alamazsınız. Genelde eşleştirmeye çalışırsınız ve başarılı olamadığınızda farklı parçaları birbirine uydurmaya, uyduramadığınızda da ‘moda’ diye yutturmaya çalışırsınız.

yalnizca kalcasi genis kadinlarin anlayabilecegi 6 durum 06

2.Streç pantolonlar genelde çok şık ve kurtarıcıdır. Ancak ne yazık ki geniş kalçalı kadınlar için bu tip pantolonlar büyük bir sorun olabilmektedir. Çünkü kalça kısmı oldukça sıkar ve güzel dursa bile siz rahat edemezsiniz.

yalnizca kalcasi genis kadinlarin anlayabilecegi 6 durum 04

1.“Eğer bu kadar rahatsızsan eritebilirsin.” sözlerini her seferinde gözlerinizi devirerek karşılarsınız. Çünkü bilmezler ki bu sizin kilolarınızla ilgili değil, tamamen kemik yapınızla ilgilidir.

Bum and legs of slim woman over pink background with meter
Bum and legs of slim woman over pink background with meter

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here