Yay burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? diye merak ediyorsanız öncelikle bu çılgın çocuğu iyice tanımanız gerekiyor. Yay burcu erkeğini tüm yönleriyle sizler için anlattık.

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Yay burcu erkeği içinde bulunduğu ateş grubuna tam anlamıyla uygundur. Değişken bir yapıya sahiptir. Jüpiter’in ciddi anlamda etkisinde olan bu burca mensup erkek, hayatının her alanında neşesiyle bilinir. Dünyasında mutsuzluğa ve karamsarlığa yer yoktur. Özgürlüğüne aşırı düşkün olan yay burcu erkeği, bir anda sırt çantasıyla dünyayı gezmeye karar verebilir ve bu kararının bakkala gidip cips almak istemesi kadar normal karşılanmasını bekler. Özgürlüğüne olan aşkı, iş hayatına da yansır. Baskıya gelemez ve emir almaktan nefret eder.

Öz güveni yüksektir ve bazen haddinden fazla açık sözlü de olabilir.

Eli açık ve iyi niyetli yapıları sebebiyle kendisini kullanmak isteyenlerle sıkça karşılaşan yay burcu erkeği hiç beklenmedik bir anda okunu fırlatıp oradan uzaklaşabilir. Dikkatli olmak gerek.

Yay Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Yay burcu erkeği nelerden hoşlanırsa hoşlansın, değişken yapısından dolayı hep bir rutine karşı olma eğilimindedir. Bu sebeple hoşlandığı şeyler sık sık değişebilir. Ama değişmeyecek birkaç şey var tabi ki.

Yay burcu erkeği monoton olmayan her şeyden çok hoşlanır.

Eğlenceli ortamlarda bulunmak, gezmek, arkadaşlarıyla zaman geçirmek özgür yapısına çok uygun olduğu için yay burcunun hoşlandığı şeyler listesinde üst sıralarda yer alabilir.

Büyük işlerin adamıdır ve o işlerin peşinde koşmayı çok sever.

Meraklı yapısından dolayı yeni şeyler öğrenmek ona ayrı bir keyif verir.

Yay Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yay burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır? sorusunun cevabını merak ediyorsanız eğer, kısa ve öz olarak fit kadınlardan hoşlanır demek mümkün. Hareketli yaşantısına ve koşturmacalarla geçen günlerine ayak uydurmak için fit ve kıpır kıpır olmak gerekiyor.

Uzun boylu ve albenili kadınlar da yay burcu erkeğinin dikkatini hayli çekecektir.

Yay Burcu Erkeğini Nasıl Etkilerim?

Yay burcu erkeğini nasıl etkilerim diye düşünüyorsanız öncelikle kıskançlığınızı aldırmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü yay burcu erkeği kıskanılmaya, sıkılmaya, boğulmaya asla ama asla gelemez. Onu kendi haline bırakacağınızı, kısıtlamaya çalışmayacağınızı hissettirirseniz etkilemeniz mümkün. Aksi halde sorun sende değil bende diyerek size veda edebilir.

Temposuna ayak uydurabileceğinizi ona belli etmeniz ve karşısına yeni planlarla çıkmanız da yay burcu erkeğinin gönlünü fethetmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca güleç olmak da çok önemli yay burcu erkeğini etkilemeniz için. Sürekli somurtan ve enerjisini düşüren kadınlarla uzun süre zaman geçirmez. Güler yüzlü hatta sık sık kahkahalar atan kadınlardan çok hoşlanır.

Maceracı ve yeniliğe açık kadınlar da yay burcu erkeğini çok etkiler.

Yay Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Yay burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder sorusunun yanıtı biraz karışık aslında. Tek eşlilik konusunda pek başarılı olamayan yay burcu erkeğinin sizden hoşlandığını düşünmenize sebep olan davranışları, başkalarına da sergilediğini görebilirsiniz. Acaba herkese karşı mı böyle, ben mi yanlış anladım? diye düşünürken beyninizdeki sinirlerin kısa devre yapması muhtemel. Ancak yay burcunun karakterine uygun olarak birkaç belirti sıralayacak olursak en başta sizi de maceralarına dahil etmesi gelir.

Yay burcu erkeği hoşlandığı kadına sık sık sorular sorarak onu daha iyi tanımaya, kendisine uygun olup olmadığını anlamaya çalışır. Eğer mizacının kendisine uygun olmadığını hissederse ne kadar etkilenmiş olursa olsun anında yaydan çıkmış ok gibi fırlayıp gider.

Yay burcu erkeği hoşlandığını belli ederken sizin davranışlarınıza da çok dikkat edecektir. Eğer şımardığınızı fark ederse bir daha ufacık bir belirti göremezsiniz. Sizden hoşlandığını belli etmeye devam etmesini istiyorsanız hemen havalara girmeyin.

Son olarak özgüven sahibi kadınlardan da çok etkilenir. Siz siz olun özgüveninizi elinizden hiç bırakmayın.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Sevişir Ve Yay Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir?

Yay burcu erkekleri nasıl sevişir ve yay burcu erkeği nasıl tahrik edilir gibi sorulara cevap aramakla meşgul olan bir kadınsanız yeniliklere hazır olmalısınız. Hayatının her alanında olduğu gibi cinsellik konusunda da yenilik isteyen, monotonluğa katlanamayan bu yaramaz çocuğu yatakta idare etmek oldukça zordur. Değişik fantezileri olan yay erkeğini elinizde tutmak için grinin elli tonunu izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yatakta oyunlar oynamak isteyen, bazen kendi isteklerini daha çok önemseyen yay erkeği, yaradılışı gereği cinsellik konusunda aşırı istekli ve çok yeteneklidir. Rüya gibi bir gece geçirmeniz yay erkeğiyle çok kolay. Ayrıca arkasını dönüp uyuyacak biri de değildir.

Tabi bunları yaşamak için belli bir ortam oluşması gerekiyor. Bu ortamın oluşmasını istiyorsanız yapmanız gereken bazı şeyler var. Mesela; gizemli olmak gibi…

Onun için hazırlandığınızı bilmesi de kendisini özel hissetmesine sebep olur. Kendisi için neler hazırladığınızı da çok merak eder ve… Sonrası malum işte.

Son olarak neşeli bir imaj çizmenizi ve bu neşenizi yatakta da sürdürmenizi tavsiye ediyoruz.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Pişman Edilir?

Yay burcu erkeği nasıl pişman edilir diye sormadan önce pişman edilip edilemeyeceğini bir düşünmek lazım. Dünya yansa umurunda olmayan yay burcu erkeğini pişman etmek o kadar kolay değil. Bugün sizden ayrılan yay erkeği yarın başka bir limana doğru yelken açmış olabilir. Pişmanlığa hayatında pek yer yoktur. Ama ayrıldıktan sonra onun gerçekleştirmek istediği planları siz gerçekleştiriyor olursanız ya da sizin yeni maceralar yaşadığınızı, onsuzluğa alıştığınızı gösterirseniz belki minnacık bir pişmanlık duyabilir.

Zordur yay erkeği zor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here