Meraklı ve enerjik bir burç olan yay burcu, açık fikirli, felsefi görüşlere sahip, yaşamın her alanından zevk almasını bilen, gezmeyi ve dolaşmayı seven bir burçtur. Titiz, düzenli ve hijyene önem veren yay burcu aynı zamanda iyimser, değişimleri seven ve somut eylemlerden yana olan bir burçtur.

Yay Burcu Özellikleri

Güçlü yönleri: Cömert, idealist, harika mizah anlayışı.

Zayıf yönleri: Umutsuz, savurgan

Yay burcunun sevdiği şeyler: Özgürlük, seyahat, felsefe, açık havada olmak

Yay burcunun sevmediği şeyler: Kısıtlı olmak,detaylar

Yay burcu dünyanın mümkün olduğunca tecrübe edilmesi gerektiğini düşünen, aktif bir hayat yaşamayı seven, sınırlamalardan hoşlanmayan, özgür bir burçtur. Mizah anlayışı güçlü Yay burcu Özellikleri olan yayın merak duygusu da gelişmiştir. Merak ettiği şeyleri keşfetmekten hoşlanan yay çok eğlenceli bir arkadaş ve eş olabilir.

Yayın en büyük hazinesi, özgürlüğüdür. O, ancak farklı kültürleri ve felsefeleri özgürce gezip keşfedebildiği zaman doyuma ulaşabilir. Yay burçları düşüncelerini kolayca ifade eden, sabırsız ve dokunaksızdır bu yüzden kendilerine hoşgörülü ve sosyal olarak kabul edilebilir.

Yay Burcu Cinsellik ve Aşk

Yay burcu cinsellik anlamında en flörtöz burçlar arasındadır. Flört etmeyi seven, espirili, eşleri ile eğlenmekten keyif alan bir burç olan yay, her konuda oldukça tutkuludur. Yay burcu cinsellik konusunda tutku, sadakat ve yeni deneyimler arar.

Yay, çoğu zaman çapkın gibi görünse de sevgi duydukları zaman sadık olmayı başarabilirler. Değişime ve çeşitliliğe olan sevgileri yatak odalarından çok farklı yüzlerle onları karşı karşıya getirebilir. Eşlerinde, entelektüel, duyarlı ve etkileyici olma özelliklerini ararlar.

Yay Burcu Aile ve Arkadaşlar

Yay  burcu eğlenceli ve her zaman arkadaşları ile bir arada olan burçtur. Arkadaşlarının gönlünü yapmayı, onlara iltifat etmeyi, cömert olmayı severler. İyi bir dinleyicidir. Dertlerini ve sorunlarını paylaşmayı severler. Üzüntülerin paylaştıkça, konuşuldukça azalacağına inanırlar. Ailesi söz konusu olduğunda  her şeyi yapmaya isteklidir.

Ailesi ve arkadaşlarından beklentisi her durumda yanında olmalarıdır. Başarılarını, korkularını, sevinçlerini, kalp kırıklıklarını ailesi ve arkadaşları ile paylaşmayı isterler. Eğer ailesi ile iyi bir ilişki kuramazsa oldukça karamsar bir insan haline dönüşebilirler.

Yay Burcu Kariyer ve Para

Yay burcu Özellikleri Yay burçları akıllarına bir şey koydukları zaman bunu başarmak için elinden gelen her şeyi yaparlar. Düzenli çalışır, disiplini elden bırakmazlar. İdealist bir burç olan yay kimi zaman özgürlüğünü işinin önüne koyabilir.

Yay burçları, fotoğrafçı, araştırmacı, sanatçı, diplomat, ithalatçı ve ihracatçı gibi işler konusunda başarılı olabilir. Özgür ruhunu tamamlayan bir iş ona göredir.

Eğlenmeyi seven yay burcu para harcamaktan hoşlanır. O, yeni şeyler keşfetmek, güzel giyinmek ve güzel kokmak için para harcar. Çoğu zaman risk alır ve bu konuda iyimser davranır.

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Yay burcu erkeği özellikleri arasında, macerası, yeni şeyler denemeyi seven, gezgin, gerçekçi ve istekli olması yer almaktadır. Yay erkeği din ve felsefe gibi konulara meraklıdır. O huzurlu bir ortam ve yaşam arayışı içerisindedir. Onun bu arayışı paylaşmayı öğrenmesi ve bunun için hareket etmesi demektir.

Yay, dürüst, cesaretli ve iyimserdir. Zaman zaman huzursuz olan yay erkeği bunu size hissettirebilir. Eğer onun negatif enerjisini, olumlayabilirseniz, onunla sağlıklı bir ilişki kurabilirsiniz. O takdir etmeyi ve takdir edilmeyi de sever. Onunla bu konuda uyum içinde olmalısınız.

Özgürlüğe daima ihtiyaç duyan yay, aşırı samimi kadınlardan hoşlanmıyor. Onları sürekli arayan, emirler veren kadınlardan uzak duracak yay, bilgili, istekli ve yeteri kadar ilgi gösterecek kadınlardan hoşlanıyor.

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay burcu kadını özellikleri arasında, vahşi, bağımsız, eğlenceli, arkadaş canlısı bir kadın olmaları yer alıyor. Kendilerini cinsel olarak ifade etmekten hoşlanan ve hayatı sonuna kadar yaşamaya kararlı yay kadını, canlı, meraklı ve heyecan verici olma özelliklerine sahip.

Yay burcu kadınları, özgürlük ve bağımsızlığa değer veren, dürüst kadınlardır. Yay kadınını baştan çıkarmak istiyorsanız, onu macera yaşayabileceği bir ortama götürün. O maceraları konuşmayı ve yaşamayı sever. Meydan okumalar ona göredir ve bu hoşuna gidecektir.

Yay kadını, vahşi olmasına rağmen hemen size aşık olmasını beklemeyin. Yay kadını zor aşık olan kadınlardandır. Yay kadını aşık olunca, sadık ve şefkatli bir eş olacaktır. Sizinle bir ilişki düşünüyorsa sizden emek ve zaman görmek isteyecektir.

Yay kadını kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz, özgür bir ruha sahip olduğu için eşiyle birlikte bu özgürlüğü yaşamak ister. Hayatı büyük bir macera olarak gören, maceraperest yay kadını spontane ve romantik yaşamaktan yanadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here