Gelmesinden neredeyse ümidi kestiğimiz yaz mevsimi dolu dizgin geldi. Koyu renkli kıyafetleri bir kenara bıraktık ve daha açık renkli kıyafetlerle yeniden tanıştık. Açık renkli kıyafetler denince aklımıza ilk olarak beyaz kıyafetler geliyor elbette.

yazin en moda rengi beyazi kombinlere katmak icin 4 oneri 06

Ancak gelin görün ki beyaz renk bazen hiç iyi durmuyor üzerimizde. Kıyafetlerimize yakışmıyor. Bunun sebebi nedir dersiniz? Burada birçok neden sayabiliriz size. Ama bizim amacımız yaz mevsiminde biraz daha serin hissetmek için beyaz giyerken nelere dikkat etmemiz gerektiğiyle ilgili bilgiler vermek. Artık siz de bu noktalara dikkat ederek beyaz rengi hiç korkmadan giyebilirsiniz.

4.Pahalı kıyafetler giymek zorunda değilsiniz ancak alacağınız beyaz parçanın kalitesine dikkat edin. Çünkü beyaz renk, kusurları anında göz önüne seren bir renktir ve bu nedenle kalitesiz bir ürün anında kendini belli eder.

yazin en moda rengi beyazi kombinlere katmak icin 4 oneri 02
3.Beyaz rengin en büyük kusuru muhtemelen içi gösterme konusunda diğer renklere büyük fark atmasıdır. Marjinal bir görüntü istiyorsanız bile iç çamaşırınızı rengine, desenine kadar belli eden bir kıyafet iyi bir seçim olmayacaktır

yazin en moda rengi beyazi kombinlere katmak icin 4 oneri 04

2.Sokak modacıları olarak tabir ettiğimiz ve cesaretlerine çoğu zaman özendiğimiz kişilerin seçimlerinden biri de beyaz kıyafetlerle siyah ayakkabı tercih etmektir. Ancak bu çok ince bir çizgidir ve hüsran ile sonuçlanabilir.

yazin en moda rengi beyazi kombinlere katmak icin 4 oneri 07

1.Parlak beyazlardan kaçınmanız da beyaz rengi tercih etme aşamasında önemli bir nokta olacaktır. Fosforlu gibi parlayan beyazlar hoş bir görüntü oluşturmaktan son derece uzaktırlar. Beyaz zaten dikkat çekici bir renktir, bu nedenle en güzeli daha mat, daha az dikkat çekici bir ton tercih etmektir.

yazin en moda rengi beyazi kombinlere katmak icin 4 oneri 05

İlgili yazılar:

Stiletto Kombinleri ile Farklı Tarz Örnekleri

Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır? Farklı Tarzlarda Elbise Modelleri İçin Örnekler

Etek Kombinleri Örnekleri ile Kendi Stilinizi Oluşturun!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here