Günlük hayatınızda siz de bazen bir podyumda yürüdüğünüzü hayal etmiyor musunuz? Özellikle kulaklığımızdan bize eşlik eden bir müzik varsa daha da kolay oluyor bu. Tabii üst baş bu aşamada hak getire. Sokak modacıları gibi olmak hepimizin hayali. Ancak bazen maddi durumumuz buna el vermiyor. Ama yine de bir yolu olduğunu söylemek mümkün. Artık siz de hiç para harcamadan tarzınıza çok farklı bir hava katabileceksiniz.

yeni kiyafetler almadan stilinize farklilik katin 07

Kolları sıvayın.

Giydiğiniz uzun kollu bir gömleği hemen sıcak havaya uyarlayın, aynı zamanda tarzınıza bir farklılık katın.  Bu sayede uzun kollu, ince kıyafetlerinizi sıcak havalarda da değerlendirebilirsiniz.

yeni kiyafetler almadan stilinize farklilik katin 05

Gömleğinizi içinize sokun.

Bu yıllarca bize kötü bir alışkanlık gibi gösterildi. Ama her zaman giydiğiniz kıyafetleri daha şık göstermek için en kestirme yoldur gömleği içinize sokmak. Tarzınıza para harcamadan farklılık elde etmek istiyorsanız en iyi yollardan biridir bu.

yeni kiyafetler almadan stilinize farklilik katin 02

Kemer kullanın.

Elbisenizle, eteğinizle, pantolonunuzla… Kısacası her kombininizde kemer kullanmaya çalışın. Kemer hem bel oyuntunuzu ortaya çıkararak sizi daha zayıf gösterir hem de kıyafetinize çok şık bir hava katar.

yeni kiyafetler almadan stilinize farklilik katin 06

Paçaları sıvayın.

Artık en az kolları sıvamak kadar revaçta olan bir diğer akım da paçaları sıvamak. Kot pantolonunuzun klasik duruşundan sıkıldınız mı? Sıvayın paçalarınızı. Paçaları sıvalı kot pantolonlar özellikle sneakerslar ve spor ayakkabılarla çok hoş duruyor.

yeni kiyafetler almadan stilinize farklilik katin 01

Ceketi omzunuza atın.

Ceketinizi giymek yerine omzunuza atmaya ne dersiniz? Özellikle moda haftalarının en sevilen tarzlarından biri olan omuzda duran ceketler maskülen bir havanın olmazsa olmazı!

yeni kiyafetler almadan stilinize farklilik katin 08

Gömlekleri/tişörtleri düğümleyin.

Gömleğinizin son birkaç düğmesini iliklemeyip düğüm atabilirsiniz ya da tişörtünüzün uç kısmına bir düğüm atabilirsiniz. Bu retro tarz son zamanlarda çok popüler ve tamamen parasız!

yeni kiyafetler almadan stilinize farklilik katin 03

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here