Yılbaşı yaklaşırken şıklığımızı tamamlayacak, güzelliğimizi ortaya çıkaracak makyaj önerilerinden, taktiklerinden bahsetmemek olmaz. Umuyoruz, kararsızlığınız varsa gideririz, umuyoruz yeni yıla aynaya baktığınızda memnun olduğunuz bir görüntüyle girersiniz.

1)Kırmızı Ruj: Kırmızı yılbaşının renklerinden biridir. Kullanın. Kırmızı olmasa da bordo olsun, nar çiçeği olsun ama kırmızı ve tonlarını kullanmaya en azından bu gece çekinmemenizi öneriyorum.

Kırmızı rujun en iyi tamamlayıcısı ise kesinlikle eyeliner. Eğer abartmak istemiyorum derseniz incecik bir çizgi, azıcık abartayım, bu gece yılbaşı diyorsanız da kalın bir çizgi halinde çekebilirsiniz eyelinerınızı.

timthumb

 

2014-yılbaşı-makyajları (7)

 

5959179_iT7dLILc_c

 

Eğer bu stili tercih edecekseniz siz önerim dikkati gözler ve dudaklardan fazla çekmemek yani, allığa fazla abanmamak. Çok renksiz olduğunuzu düşünüyorsanız hafif pembe-şeftali bir allık işinizi görecektir.

2)Smokey Eye (Dumanlı Göz Makyajı): O göz makyajlarının kraliçesidir o… O vazgeçilmezimizdir. Bu gecede de dikkatleri üzerinize çekecek bir smokey eye makyajı yapabilirsiniz. Dudaklarınızda nude renklerde bir ruj, ya da renksiz bir gloss kullanmanızı öneririm. Burada da allığı abartmamakta fayda var. Zira palyaçoya dönebilirsiniz.

3-s

210

3)Çok renkli far: Ne çok iddialı, ne çok iddiasız. Tam kararında bir şey bence. Ama herkes de beceremez hani. Eğer yapabiliyorsanız, yapın derim. Yılbaşını rengarenk karşılayın.

super cool metallic eyeshadow for party girls-f09224

 

 

4)Altın-Gümüş Işıltılar: Yılbaşı demek, ışıltı demek, abartmak demek. Siz de makyajınızda bu ışıltıları kullanabilirsiniz. Bütün göz makyajınızı ya da ten makyajınızı ışıltıya boğmak zorunda değilsiniz ama mesela eyeliner çektiğinizde üzerine bir de altın renkli eyeliner çekin. Göreceksiniz, hem ışıl ışıl, hem sade bir görüntüye kavuşacaksınız.

IMG_0644 (1)

Yılbaşında siz nasıl bir makyaj yapmayı düşünüyorsunuz? Önerilerimizi yararlı buldunuz mu? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın. 🙂 Sevgiler <3

yilbasi-makyaji-4

WTFSG-gold-eyeliner

tumblr_m6hugnH1QV1qgfk6po1_500

photo-22

fft99_mf2108580
chanel

Cats-eye-gold-eyeliner

beauty-metallic-eyeshadow_thumb

beauty-art-0307d-medium-new

beautiful-eye-eyebrow-eyeliner-gold-Favim.com-332403

2013-ışıltılı-yeni-yıl-makyajı

2014-yılbaşı-makyajı

2012-yilbasi-makyaji_29112011122922

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here