2014 yılına sayılı günler kala hanımlar mutfaklarında neler hazırlayacağını konuşur oldular. Hazırlanacak yemeklerin sunumu da bir o kadar önemli bir konu hanımlar için. Yeni yıl, yeni heyecanlar, özenli sofralar hepsi bir telaş içerisinde yeni yılın gelişini müjdeliyor.

Kırmızı Masa Konsepti

Yeni yılda çok fazla kırmızı nesne kullanılır. Evin bir yerlerinde mutlaka kırmızı bir bölüm oluşturulur. Peki kırmızı masa konsepti için neler yapmalıyız?

Kırmızı masa örtüsü, beyaz runner, kırmızı supla ile müthiş bir masa dekorasyonu elde edebilirsiniz. Beyaz yemek takımınız da bu masa konseptine fazlasıyla uyum sağlayacaktır. Peçeteliklerinizi de beyaz seçmelisiniz.

Yılbaşı Masa Konsepteleri 05

Yılbaşı Masa Konsepteleri 06

Yılbaşı Masa Konsepteleri 07

Yılbaşı Masa Konsepteleri 11

Yılbaşı Masa Konsepteleri 13

Beyaz- Gümüş Masa Konsepti

Yılbaşı temalarının bir diğer rengi de gümüş ve beyazdır. Bize kışı ve soğuk havayı anımsatır. Renkli masalara oranla daha farklı bir havası vardır. Gümüş ve beyaz ile asil bir masa konsepti oluşturabilirsiniz. Beyaz masa örtüsü, gümüş supla veya amerikan servisi ile masanın ana hatlarını oluşturabilir, peçetelikleri gümüş seçebilirsiniz. Beyaz yemek takımınız için en ideal masa konsepti olacaktır.

Yılbaşı Masa Konsepteleri 01

Yılbaşı Masa Konsepteleri 12

Yılbaşı Masa Konsepteleri 09

Gold Masa Konsepti

 

 

Gold ağır ve şık masalarda kullanılır. Genellikle krem rengi yemek takımı ve gold çatal bıcak takımı ile çok zengin bir görünüm sergiler. Gold masa örtüsü ve peçetelik birbirini tamamlamaya yeterlidir. Çok abartmadan gold, krem yada gold,beyaz bir masa konsepti oluşturabilirsiniz. Gold abartıldığı zaman gözü yorar ve masa ihtişamını kaybeder.

Yılbaşı Masa Konsepteleri 02

Yılbaşı Masa Konsepteleri 10

Genel olarak gold, kırmızı, beyaz ve gümüş renkleri yılbaşı temasına en uygun renklerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here