Yeni yıl yaklaştı. Artık plan yapma zamanı. Yılbaşı için eğlence telaşı yapmadan önce yılbaşında kim nerede sahne alıyor bunu bizden öğrenin istedik. 🙂 Sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını yeni yıl eğlenceniz de dinleyerek harika bir yıla merhaba, diyebilirsiniz. Sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak  sevdiği sanatçıyla harika bir yıl geçirme imkanı sunabilirsiniz. Bu yıl farklı sanatçılar farklı şehir ve mekanlarda yer alıyor. Şimdiden; seslerini, kişiliklerini ve en önemlisi müziğini sevdiğiniz sanatçıların şarkılarıyla harika bir yıl diliyoruz.

İrem Derici

Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor 05

Türk pop müziğine bomba gibi bir giriş yapan, herkese şarkılarını dinlettiren harika kadın İrem Derici yılbaşında Hilton Convention Hall 1 de sahne alacak. Biletler fiyatları ise; 89-129 TL arası.

Tuğba Yurt

Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor 11

Genç şarkıcının harika bir sesi var. Eğlendirmeyi iyi başaran Tuğba Yurt’u yılbaşı gecesi  Ataköy Marina Big Mamma’s’da dinleyebilirsiniz.

Teoman

Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor 03

Türk rock müziğinin yıldız ismi Teoman’ı dinlemeyen yoktur. Dillerden düşmeyen şarkıları ve tarzı ile bir çok kişinin fanatik hayranı olan Teoman ise Çubuklu Hayal Kahvesi’nde sahne alıyor.

Tan

Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor 01

Tan şarkılarıyla İzmir’lilerle eğlence ve müzik dolu bir yıla girecek. İzmir Arena’da gerçekleştirilecek yılbaşı etkinliği için bilet fiyatları; 140 Tl’den başlıyor.

Duman

Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor 06

Duman yılbaşında Ankara’da. Ankara’ya hareket getirecek. Yılbaşı gecesi Duman’ı dinlemek isteyenler 135,50 TL yada 220 TL ödeyecek.

Sıla

Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor 05

Şarkıları ve güzelliği ile çok konuşulan Sıla yılbaşı için konser vermesi beklenen sanatçılardandı. Bu sene İstanbul’da sahne alacak olan Sıla’ya Suzan Kardeşler eşlik edecek. Unutulmayacak bir yılbaşı eğlencesi için 135 TL ile 230 TL arası bir fiyat ödemeniz gerekecek.

Gökhan Türkmen

Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor 08

Sesi ve şarkıları ile kendinden sıkça söz ettiren Gökhan Türkmen Antalya Jolly Joker’de. Antalya’lılar bu yıl etkinlik için 68 TL – 195 TL ödeyecekler.

Gökhan Tepe

Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor 07

Jolly Joker Bursa’da ise Gökhan Tepe sahne alacak.  Gökhan Tepe hayranı Bursa’lılar ise 56 TL ile 165 TL arası bir fiyat ödeyecek.

Yeni Türkü

Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor 09

Şarkıları ve müzik tarzlarıyla yıllardır bize yeni bir soluk olan Yeni Türkü; İstanbul Jolly Joker’de sahne alıyor. Yeni yıla Yeni Türkü ile girmek isteyenler 102 TL ile 165 TL arası ödeme yapacak.

Ajda Pekkan

Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor 04

Türkiye’nin en başarılı kadın sanatçılarından Ajda Pekkan, İstanbullular ile yeni yıla merhaba diyor. Bu sene Ajda Pekkan’ın şarkıları ile yeni yıla girecek olanlar 500 TL ile 1000 TL arası ödeme yapacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here