Öncelerden mağazalarda dolaştığımızda yüksek belli bir şey bulamazdık resmen. Her şey ama her şey düşük belliydi. Ne düşük bel sevdasıymış arkadaş. Hiç de sevemedim, inanın. Beller açıkta kalıyor, göbeğe yayılacak yer kalıyor, bütün gün belin gözükmesin diye savaş ver. Yok, vallahi bana göre değildi. Ama neyse ki artık moda olan yüksek belli pantolonlar.

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 24

Yüksek belli pantolonlar annelerimizin zamanından bir ödül adeta. Şüphesiz, günümüzdeki en güzel retro parçalardan biri. Bir bakın eskilere… Şişman olanlar bile simit dediğimiz o çirkin görüntüye sahip değildir. Oysa bizim neslimiz zayıf olsa bile simit belasıyla uğraşmakta. Üstelik çoğu göbekli kızımızın eğer düşük bellilerden uzak dursalardı o göbeklerinin o derece olmayacağına bahse girerim.

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 23

Neyse, bence ben düşük beli yeterince kötüledim. Artık yüksek belli pantolonları nasıl giymeli, ne yapmalı, ne etmeli, bundan bahsetmek istiyorum.

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 22

Yüksek bel pantolon bacak boyunuzu çok daha kısa göstereceğinden dolayı üzerinize V yaka bir tişört ya da yakası açık bırakılmış bir gömlek giymenizi tavsiye ederim. Bu hile boynunuzu açığa çıkardığından üst bedeninizi daha uzun gösterir. Tabi bu aşamada boynu kapatmayan saç modellerinden yararlanmak lazım.

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 16

Yüksek pel pantolonu gösteren şey, elbette ki üstümüze giydiğimiz şeyi pantolonun içine sokmaktır. Bu nedenle bir kemer kullanmanızı öneriyorum. Kemer kullanın ve zarif görünün. Kural bu kadar basit. Tavsiyem ise, ince bir kemer.

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 20

Blazer ceketler yüksek bel pantolona çok yakışan şeyler. Bu nedenle şıklığınızı tamamlamak için yüksek bel pantolonunuzun üzerine bir de blazer almanızı öneririm. Özellikle de basen probleminiz varsa uzun bir blazer ceketle onları kapatabilirsiniz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bana göre; yüksek bel pantolon gömlekle kombinlenip o ben oyuntusu ince bir kemerle gösterilmeli. Blazer ceketi unutmamakta fayda var. Alta topuklu bir ayakkabı ve ele zarif bir portföyle hem geceyi hem gündüzü geçirmek mümkün.

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 26

Sevgiler!

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 21

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 19

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 18

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 17

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 15

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 14

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 12

 

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 11 ,yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 10 yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 09 ,yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 08

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 07

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 06 ,yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 05 ,yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 04

 

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 03

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 01

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 30

yuksek belli pantolonla sikligi yakalayin 29

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here