Bir zamanlar en moda olan pantolonlar yüksek belli pantolonlardır. İnce belli kızların, zarif gömlekleriyle kombinleyerek giydiği bu yüksek belli pantolonlar ne yazık ki sonradan yerini rahat fakat geride kötü görüntüler bırakan düşük belli pantolonlara bıraktı.

yuksek belli pantolonların ustun oldugunu kanitlayan 3 sey 08

Düşük belli pantolon modası önceye göre baya geride kaldı. Ancak hala etkilerini görmek mümkün. Eğer siz de hala düşük pantolondan vazgeçemeyenlerdenseniz, sizi hemen yüksek belli pantolonlara yöneltecek haklı 3 sebebimizi yazdık.

yuksek belli pantolonların ustun oldugunu kanitlayan 3 sey 07

3.Düzgün bir karın bölgesi ve bel görüntüsü için yüksek bel pantolon.

Çevrenize baktığınız zaman kadınların, hatta erkeklerin bel çevresinde bir simit görürsünüz. Bu yağ kalıntılarının bu kadar çirkin bir şekilde toplanmasının sebeplerinden biridir düşük belli pantolonlar. Oysa ki yüksek belli pantolonlar karnınızı kapatır, böylece daha zayıf görünürsünüz. Hem de karnınız buna uyum sağlayacağı için kendini salmaz.

yuksek belli pantolonların ustun oldugunu kanitlayan 3 sey 06

2.Daha uzun bacaklarınız varmış gibi gösterir.

Boyunuz ne olursa olsun yüksek belli pantolonlarınızın bacak boyu, düşük belli pantolonlarınızın bacak boyundan daha uzundur. Hal böyle olunca bacak boyumuz, buna bağlı olarak da boyumuz daha uzun görünecektir.

yuksek belli pantolonların ustun oldugunu kanitlayan 3 sey 05

1.Daha şık bir tercihtir.

İstisnalar kaideyi bozmaz elbette ama yüksek belli pantolonlar her daim daha şık durmaktadır. Daha klasik ve şık bir hava yakalamak istiyorsanız düşük belli pantolonları bir kenara bırakmanızı ve yüksek belli pantolonların çabasız şıklığıyla tanışmanızı öneririm. Basit kot-gömlek kombinleri bile yüksek belli pantolonlarla bir harikaya dönüşmektedir.

yuksek belli pantolonların ustun oldugunu kanitlayan 3 sey 01

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here